GARNIER PURE 3 IN 1 veido prausiklis, 150 ml

Prekės kodas: 3600540565402
 • 6,50 €
 • 3,58 €
 • -45%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  GARNIER PURE 3 in 1
  trigubo poveikio veido prausiklis
   
  Valomoji želė, šveitiklis ir kaukė – vienoje priemonėje, gali padėti šalinti odos trūkumus ir užtikrinti ilgalaikį poveikį saugant nuo naujų trūkumų susidarymo. Šveitiklis pašalina negyvas odos ląsteles ir išvalo poras. Kaukė suteikia odai matinį atspalvį. Papildytas cinku, kuris žinomas dėl savo valomųjų savybių, pemzos dalelėmis, kurios veikia kaip natūralus šveitiklis, ir baltuoju moliu, kuris žinomas dėl lyginamųjų ir sugeriamųjų savybių. Patikrinta dermatologų.
   
  Sudėtyje yra
  Cinko, pemzos dalelių, baltojo molio.
   
  Naudojimas
  Tinka naudoti nuo 15 metų. Kaip želę ir šveitiklį: užtepkite ant drėgnos veido odos, švelniai įmasažuokite į veido odą, kruopščiai nuskalaukite. Netepkite aplink akis. Kaip kaukę: naudokite 2–3 kartus per savaitę, užtepkite ant odos ir palikite 3 minutėms, tuomet kruopščiai nuskalaukite. Netepkite odos aplink akis.
   
   
  Apie GARNIER
   
  GARNIER tarptautinis plaukų ir odos priežiūros prekės ženklas. Kompaniją įkūrė Alfred Amour Garnier 1904 m. Prancūzijoje. Pirmoji sukurta priemonė – losjonas plaukams „La Lotion Garnier“. GARNIER gamina priemones pasitelkiant natūralius ingredientus ir tausoja gamtos išteklius, todėl pelnė puikią reputaciją kaip sveiko grožio ekspertas.

Aktualu kasdienai