MONTAGNE JEUNESSE veido kaukė „Tea tree face spa“

Prekės kodas: 083800031290
 • 1,79 €
 • 1,16 €
 • -35%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į bet kurią EUROKOS parduotuvę.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 39 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - Staigmena. Kiekvienam perkančiam už 10 Eur.

 • Aprašymas

  MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
  veido kaukė skirta mišriai, sausai, brandžiai, normaliai, riebiai veido odai prižiūrėti.
   
  Ruošiatės išeiti iš namų, bet nesijaučiate atsibudusi? Pažadinkite save ir savo oda su gaiviai kvepiančia ir tonizuojančia neaustinės medžiagos kauke. Kaukė sudrėkinta arbatmedžio ir mėtų ekstraktais, kurie puoselėja odą. Šios veikliosios medžiagos suteiks energijos Jūsų odai bei atgaivins ją. Mėtų ekstraktas ne tik gaivina ją. Jūsų oda liks švari, gaivi ir švytinti.
   
  Sudėtyje yra
  Arbatmedžio ekstraktų, mėtų ekstraktų.
   
  Naudojimas
  Pirmiausia nuvalykite makiažą. Po to nuplaukite veidą šiltu vandeniu. Pirštais tolygiai paskirstykite kaukę ant veido ir kaklo odos, netepkite aplink akis ir lūpas. Palaikykite kaukę 10 - 15 minučių. Atsipalaiduokite, pajuskite, kaip kaukė vėsina ir ramina odą. Nuimkite kaukę. Skysčio likučius lengvai masažuokite, kol jie visiškai įsigers. Veidą nuplaukite vandeniu, nusausinkite. Naudokite kartą per savaitę.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Naudokite kartu ir kitas MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos priežiūros priemones.
   
   
  Apie MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN
   
  Jei Jums patinka natūralūs ingredientai, Jums patiks ir MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN odos bei plaukų priežiūros priemonės. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN yra viena iš didžiausių įmonių, kuri jau 30 metų rūpinasi Jūsų natūraliu grožiu. Ši įmonė stengiasi dėl Jūsų, todėl įmonės darbuotojai kruopščiai atrinko natūralius ingredientus. Šiuos ingredientus trynė, smulkino, iš vaisių spaudė sultis, o iš gėlių stengėsi išgauti tai, kas būtų naudingiausia Jums. MONTAGNE JEUNESSE 7TH HEAVEN kaukės susigrąžins odos ir plaukų žavesį bei padės patirti tuos mažyčius gyvenimo džiaugsmus, kurie suteikia tokį didelį malonumą!

Aktualu kasdienai