MERCEDES - BENZ WOMAN parfumuotas vanduo moterims 60 ml

Prekės kodas: 3595471071026
 • 62,90 €
 • 40,89 €
 • -35%
 • DOVANA - 2 produktų mėginėliai kiekvienam perkančiam.

 • DOVANA - perkantiems už 15 Eur ar daugiau, kūno migla So..? "Champagne blush" arba So..? "Star dust" 100 ml.

 • Aprašymas

  MERCEDES - BENZ WOMAN
  parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta gėlių aromatus.
   
  Užburiantis, prabangus, netikėtas aromatas išaukština ir akcentuoja moters individualybę. Tai puiki istorija apie moteriškumą ir pasitikėjimą savimi patobulinant ją aromatingų kvepalų aura.
   
  Puikių, prabangių ir visiškai moteriškų kvepalų istorija prasideda subtiliai intensyvia Brazilijos gardenijos natomis, kurios pabrėžia kiek rūgštokas juodųjų serbentų lapų ir švelnias kriaušių natas. Aromatą tęsia apelsinmedžio žiedų akordas, kurį lydi svaiginančios ir užburiančios jazmino natos. Galiausiai aromatą užbaigia santalo, vanilės, muskuso ir kašmyro medienos natos, kurios pratęsia šią gurmaniškų aromatų puokštę.
   
  Viršutinės aromato natos – gardenija, juodųjų serbentų lapai, kriaušės.
  Vidurinės aromato natos – apelsinmedžio žiedai, jazminas.
  Bazinės aromato natos – vanilė, muskusas, santalas, kašmyro mediena.
   
   
  Apie MERCEDES BENZ
   
  MERCEDES BENZ ženklas jau yra tapęs sėkmingo, komfortiško ir prabangaus gyvenimo būdo sinonimu. Šiuo metu MERCEDES BENZ – tai ne tik automobilių gamintojo, bet ir sėkmingo gyvenimo aromatas. Jau 130 metų MERCEDES BENZ kvepalai gaminami Prancūzijoje, kuri garsėja savo išskirtine patirtimi parfumerijos srityje. Žymaus prekės ženklo priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai taip suteikiant vartotojui visa, kas geriausia. 130 metų naujovių, meistriškumo ir aistros. Prekės ženklas perteikia dizaino meistriškumo, sportiškumo, šiuolaikiškumo ir mados dvasią.

GROŽIO DOVANOS KALĖDOMS