NIKE SWEET BLOSSOM tualetinis vanduo moterims, 75 ml

Prekės kodas: 8414135869098
 • 13,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  NIKE SWEET BLOSSOM
  tualetinis vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta gėlių, vaisių, medienos, muskuso aromatus.
   
  NIKE SWEET BLOSSOM tai aromatas, kuris primena saldžių vaisių ir gėlių kvapų sprogimą. Šie kvepalai atitrauks Jus nuo metropolio šurmulio ir leis įsilieti į pašėlusį miesto ritmą. Aromate raudonųjų vaisių natų energija susipina su baltųjų gėlių ir gardžiai kvepiančių migdolų natomis. Toliau kvepalai tęsiami svaiginančiomis medienos ir gintaro natomis, kurios siūlo pasimėgauti ramybe saulėlydžio metu.
   
  Viršutinės aromato natosjuodieji serbentai, raudonosios uogos, kvapnioji kananga, rožės.
  Vidurinės aromato natosbaltosios gėlės, migdolai, persikai, heliotropai.
  Bazinės aromato natosmuskusas, vanilė, gintaras, kedro mediena.
   
   
  Apie NIKE
   
  NIKE parfumerijos prekės ženklą įkvėpė graikų pergalės deivė, įkūnijusi jėgą, greitį ir energiją. Pirmieji šio prekės ženklo kvepalai buvo sukurti dar 1926 metais. Nuo tada asortimentas pildėsi gaiviais ir akį traukiančiais parfumerijos pasiūlymais, fiksuojančiais šiuolaikinio vyro ir moters gyvenimo būdą.

Aktualu kasdienai