Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

SO...? DUBAI ELIXIR
kūno migla
 
Su kiekvienu papurškimu atskleiskite SO...? DUBAI ELIXIR kūno miglos aromatus. Kvapo pagrindas - kedro mediena ir muskusas. Toliau atsiveria jazminų žiedų ir saldžios vanilės natos, suteikdamos malonų prieskonį šiam medienos ir muskuso aromatui.
 
Aromato natos - kedro mediena, muskusas, jazminų žiedai, vanilė.
 
 
Apie SO...?
 
SO...? kvepalai – žaismingi ir romantiški. Asortimentas susideda iš 20 stilingų aromatų, kurie tiks kiekvienai merginai. SO...? prekės ženklas gyvuoja jau 20 metų, todėl pasižymi ilgamete patirtimi. Šis prekės ženklas laimėjo apdovanojimus grožio srityje Australijoje ir Olandijoje bei trečią kartą iš eilės nugali Jungtinėje Karalystėje kitus konkurentus. SO...? vadovaujasi naujausiomis tendencijomis ir siekia, kad jų kuriami kvepalai nekainuotų milijonų, tačiau kvepėtų ypač prabangiai.

Ingredients: Alcohol Denat., Aqua (Water, Eau), Parfum (Fragrance), Propylene Glycol (propylene glycolique), Benzyl benzoate, Eugenol.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.