Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

BVLGARI MAN IN BLACK
tualetinis vanduo skirtas vyrams, kurie mėgsta šiltus prieskonius ir medienos aromatus.
 
BVLGARI MAN IN BLACK aromatas yra išraiškingas ir charizmatiškas. Jį įkvėpė dievo Vulkano gimimo mitas, kuris interpretuojamas kaip šiuolaikinio ir modernaus žmogaus gimimas.
 
Viršutinės aromato natos - tabakas, prieskoniai, romas.
Vidurinės aromato natos - oda, tuberoza, irisai.
Bazinės aromato natos - mediena, benzojinas, tongapupė.
 
 
Apie BVLGARI
 
BVLGARI – tai prabangus italų dizaino namų prekės ženklas, kurį sukūrė Sotirios Voulgaris 1884 metais. Įmonės pavadinimas yra sukurtas iš įkūrėjo pavardės, o raidė „V“ yra klasikinės Lotynų kalbos abėcėlės simbolis, kuris atitinka raidę „U“. Taigi įmonės pavadinimas tarimas „Bulgari“. Iš pradžių BVLGARI prekės ženklas garsėjo prabangiais juvelyriniais papuošalais, tačiau 1992 metais buvo sukurti ir pirmieji kvepalai. Jie kuriami bendradarbiaujant su garsiais kvepalų kūrėjais: Annick Menardo, Alberto Morillas, Jacques Cavallier, Sophia Grojsman, Beatrice Piquet, Carlos Benaim, Sophie Labbe, Olivier Polge, Daniela (Roche) Andrier, Nathalie Lorson, Jean-Claude Ellena.
 
 
 

Ingredients: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 39-C), AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONENE, COUMARIN, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, EUGENOL, CITRONELLOL, CINNAMYL ALCOHOL, BENZYL BENZOATE, CITRAL, GERANIOL, BENZYL ALCOHOL, FARNESOL, BHT.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.