ANTONIO BANDERAS QUEEN OF SEDUCTION LIVELY MUSE tualetinis moterų vanduo, 50 ml

Prekės kodas: 8411061011140
 • 26,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Perkant tik 01 17 - 23 d. už 20 eur ir daugiau DOVANA - STAIGMENA. Staigmenų kiekis ribotas. Staigmena parenkama atsitiktiniu būdu.

 • Aprašymas

  ANTONIO BANDERAS QUEEN OF SEDUCTION LIVELY MUSE
  tualetinis moterų vanduo
   
  Autentiškas ir nenuspėjamas, ANTONIO BANDERAS tualetinis vanduo QUEEN OF SEDUCTION LIVELY MUSE suteikia vilioklišką dvelksmą. Gėliški aromatai susipina su stipriomis ir žvilgančiomis natomis, kur šypsena tampa pagrindiniu viliojimo įrankiu.
   
  Viršutinės aromato natos –  jūros gaiva, vaisiai, kokosų nektaras.
  Vidurinės aromato natos – jazminai, kvapiosios kanangos.
  Bazinės aromato natos – muskusas, vetiverijos, gintaras.
   
   
  Apie ANTONIO BANDERAS
   
  Antonio Banderas – ispanų kilmės aktorius, kuris savo talentu ir charizma prasiskynė kelią į Holivudą bei pasaulinį pripažinimą. Vedamas atkaklumo, vyras sėkmingai išbandė save ir kaip režisierius, filmų prodiuseris, dainininkas, kvepalų kūrėjas. Štai čia ir stabtelėkime... Pirmieji Antonio Banderas kvepalai pasaulį išvydo 1997 m., o šiandien galime džiaugtis daugiau nei šešiomis dešimtimis kvepalų, skirtų vyrams ir moterims. Rafinuoti, asmenybę pabrėžiantys ir visą pasaulį žavintys aromatai gimsta bendradarbiaujant su kvepalų kompanija PUIG. Galima drąsiai tvirtinti, kad Antonio Banderas į savo kvepalus įdėjo ir dalelę savo charizmos, kuriai atsispirti tiesiog neįmanoma!

Aktualu kasdienai