Tinkamiausias kvepalų aromatas pagal Zodiako ženklą

Ar kada nors pagalvojote, jog vieni ar kiti aromatai mus traukia dėl to, jog esame gimę po tam tikru zodiako ženklu? Vieni tai vadina pramanais, kiti smalsiai paskaito horoskopų skiltį, na, o kiti horoskopais vadovaujasi tarsi kelrode žvaigžde. Visgi, šiandien kviečiame susipažinti su aromatais, kurie geriausiai tinka Jūsų zodiako ženklui, ir gali tapti puikia dovana sau, ar mylimam žmogui!

Avinas

Mėgsta intensyvius ir patvarius aromatus. Šio ženklo atstovas kasdien mėgsta naudotis tualetiniu vandeniu arba, paprastai, dezodorantais (moterys neretai mėgsta vyriškus aromatus). Elegantiškam vakarui – kvepalai su pavasario alyvų, gvazdikų arba viržių, miros, kadagio, neroli, muskato, ylango, cinamono aromatais.

Jautis

Žolių, gėlių, vaisių – tai jo kvapai, nes jis pirmenybę teikia augaliniams aromatams. Moterims-Jautims visada sekasi parinkti tą nepaprastą gamą, kuri pabrėš jų moteriškumą. Vienintelis skirtumas nuo kitų zodiako ženklų, renkantis aromatus - aromato tirštumas ir sodrumas. Šio ženklo atstovai renkasi prašmatnius, bet tuo pat metu subtilius, švelnius gėlių aromatus, patinka gražūs įpakavimai. Rekomenduojame parfumus su verbenos aromatais (turi savybę raminti aistras), o taip pat su jazminų aromatais (suteikia ramybę), magnolijos, anyžiaus, hiacintų, lelijų, raudonųjų rožių, šermukšnio, ramunėlės, šalavijo aromatais.

NIKE THE PERFUME aromatai Jai ir Jam

Dvyniai

Nepaliaujami eksperimentatoriai, jie sugeba keisti aromatus, priklausomai nuo paros meto, o kartais kombinuoti juos pagal savo skonį.  Mėgsta naujas madingas aromatų kompozicijas, pradedant sunkiais kvepalais, baigiant stulbinančiomis jaunatviškomis aromatų kompozicijomis su orchidėjos ir bijūnų natomis. Dvyniams sunku apsiriboti vienu aromatu, kadangi jiems greitai pabosta net pati geriausia kvepalų gama. Rekomenduojame kvepintis irisų, levandos, našlaitės, rozmarinų, mėtų, kamelijų, santalo, eukalipto, vetiverio, kitų gėlių ir žalumos aromatais.

MERCEDES-BENZ WOMAN tualetinis vanduo moterims

Vežys

Vėžių paletė – švelnūs, subtilūs aromatai, kurie aplinkinių dažnai net nejuntami. Tik praėjus ilgesniam laiko tarpui Jie išlieka partnerių atmintyje. Paprastai taupus ir ne visada efektingas, labiausiai vertina kvepalus, padovanotus mylimų šeimos narių, pats nemėgsta išlaidauti tokiems dalykams. Noriai kvepinasi švelniais, primenančiais vasarišką jūros vėjelį, parfumais. Rekomenduojame kvepintis irisų, našlaitės, o taip pat nevienareikšmiškos orchidėjos, primenančios mėnulio spindėsį – Vėžių sergėtojos, aromatais. Tiks jiems ir jazminai, greipfrutas, bazilikas.

AXIS BLOOMING parfumuotas vanduo moterims

Liūtas

Dinamiška elegancija ir prašmatnus skonis, būdingas Liūtams, įpareigoja juos rinktis ultramadingus, plačiai reklamuojamus aromatus, nepaisant turimų finansinių resursų. Perka jie ir saldžius, ir sunkius žinomų firmų kvepalus, o taip pat parfumuotus dezodorantus. Liūtams skirti tokie aromatai: heliotropo, smilkalų, eglės, pušų, snapučio, melisos, rozmarino ir kiti gilūs, aitrūs aromatai.

RIHANNA ROGUE LOVE parfumuotas vanduo moterims

Mergelė

Išoriškai tobula ir teisinga, visada gerai atrodo, vertina praktiškumą. Nevengia populiarių naujienų, aromatizuotų aliejų, kurie primena vanilines dirvas, magnolijos žiedus ir pan. Mergelei rekomenduojame: hiacintą, leliją, santalą, mėtą, mirą, raudonėlį, valerijoną, citriną.

LES SENTEURS GOURMANDES nišiniai kvepalai

Svarstyklės

Daugelis jų renkasi abstrakčias žymių dizainerių kompozicijas. Jų paletė – gėlių-aldehidų ir rytų gamos, iš esmės lengvi ir gaivūs aromatai. Šis ženklas simpatizuoja parfumeriniams gaminiams. Jų aromatas – gėlių karalienės – rožės. Gėlių paletėje – aštrūs gvazdikai, jazminai, o taip pat paslaptingos orchidėjos. Tinka čiobrelis, imbieras, mairūnas.

PARIS HILTON With Love parfumuotas vanduo moterims

Skorpionas

Ekspansyvus, kupinas nepalenkiamo pasitikėjimo savimi, ženklas. Kartas nuo karto mėgsta išlaidauti stipriems egzotiško ir saldaus aromato kvepalams. Šiam ženklui rekomenduojami intensyvūs slopių jazminų aromatai ir sodrūs, net karčių aliejų ekstraktai, druskos su pačiulio, smilkalų, gvazdikų, kedro, kipariso ekstraktais.

PITBULL CUBA tualetinis vanduo vyrams

Šaulys

Energingas, nuolat judantis, dirbantis, mėgsta patikrintus ir patikimus aromatus. Aromatus traktuoja kaip savo papildomą kozirį dalykiniuose susitikimuose. Šiam ženklui rekomenduojame lengvas, nuimančias įtampą gėlių kompozicijas: orchidėjų, žirnelių, levandos, alijošiaus arba muskuso, apelsino, mandarino, rožinio medžio, rožės.

WOMEN'SECRET EAU MY SECRET tualetinis vanduo moterims

Ožiaragis

Šiek tiek konservatyvūs, efektingi, mėgsta tradiciškai kvepiančias kompozicijas, kurias pažįsta nuo jaunystės. Kvepinasi nuosaikiai, taupiai ir pagal atitinkančią situaciją. Rekomenduojame jiems gražius, prabangius aromatus, nepaprastus ir jaudinančius, su aguonų, kiparisų, indiškų prieskonių, melisos, anyžiaus, imbiero natomis, kurios padėtų atgaivinti ir išjudinti jų jausmingumą.

DAVID BECKHAM kvepalai vyrams

Vandenis

Nebijo bandyti naujas aromatų kompozicijas. Vandenio kvepalai turi išsiskirti nekasdieniška, gilia egzotine puokšte. Jam geriausia – šiuolaikiškiausios aromatų kompozicijos, ryžtingos, tačiau šiek tiek svajingos, dvelkiančios bergamotėmis, žalumynais, arbatmedžiu, karpažole.

Žuvys

Žuvys visada tinkamai įvertina aromatus. Rūpinasi, kad vonios kambaryje visada pakaktų įvairių gėlių ir žolių aromatų šampūnų, o taip pat jūros ir aromatizuotų druskų. Geru vakarinės aprangos papildymu žuvys laiko kvepalus su jaudinančiais čiobrelio, našlaičių, rožių ir irisų, levandų, verbenų, aromatais.

AIMEE DE MARS veganiška parfumerija

Visą EUROKOS asortimentą rasite e.parduotuvėje www.eurokos.lt. Žavėkite, stebinkite ir būkite gražios!