Laura: MERCEDES - BENZ WOMAN aromatas – šiltojo sezono akcentas!

Nors pavasaris jau gerokai įsibėgėjo, tikrai nevėlu palepinti save. Vienos moterys atnaujina savo spintą, kitos kosmetinę papildo naujais atspalviais. Na, o manasis šiltojo sezono akcentas – MERCEDES - BENZ WOMAN tualetinis vanduo.

MERCEDES BENZ prekių ženklas jau senokai asocijuojamas ne tik su aukščiausios klasės automobiliais, bet ir su prabanga dvelkiančiais parfumerijos gaminiais. Pati dar nesu turėjusi šio prekių ženklo kvepalų, todėl dabar – puiki proga juos išbandyti!

Anot gamintojo, MERCEDES - BENZ WOMAN tualetinis vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta žalumos, gėlių aromatus. Aš apibūdinčiau jį kaip švelnų gėlių ir vaisių aromatą. Iš pradžių galima užuosti kriaušes, citrusinius vaisius ir juodųjų serbentų užuominas. Vėliau atsiskleidžia elegantiški gėlių akordai, kuriems prasisklaidžius, ryškėja stipri ir unikali aromato bazė, dvelkianti muskuso ir medienos natomis.

Aromatas neintensyvus, subtilus ir moteriškas. Puikiai tinka tiek kasdienai, tiek ypatingai progai. Kvapas ant odos išsilaiko apie pusdienį. Be to, man labai patiko buteliukas – gražus, patvarus dizainas ir mano mėgstama, rožinė spalva.

Daugiau apžvalgų galite pamatyti mano Instagram paskyroje @sakirovaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-05-17