Kvepalai moterims arba detalė, kuri subtiliai atskleidžia moteriškumą. Apžvalgininkė Eglė išbando Paris Hilton aromatą

Mergina, kuri neliks nepastebėta!

 

Paris Hilton "GOLD RUSH" yra kontrastingas ir išsiskiriantis kvapas, kaip ir juo besikvėpinanti moteris. Nuo senų laikų kvapai yra viena iš žmogaus įvaizdžio ir asmenybės atskleidimo detalių, kuri subtiliai padeda perteikti save. Paris Hilton - tikra asmenybė, viena žinomiausių socialinės medijos žvaigždžių, sukūrusi save kaip brandą. Ji pirmoji nutiesė kelią influenceriams ir parodė, jog socialinė media gali būti puiki verslo platforma. Šiais laikais Paris Hilton - puiki verslininkė, sukūrusi bilijoninį verslą kvapų bei kosmetikos pasaulyje.

Šis kvapas yra įkvėptas senojo Holivudo žavesio, kuris kupinas aukso, prabangos ir spindesio. Aromatas yra ryškus, turtingas, bet kartu ir jausmingas. Jis patiks moterims, kurios mėgsta citrusinius vaisius, gėlių natas bei medienos aromatus. Viršutinės aromato natos: bergamotės, citrinos bei nektarinai. Vidurinės natos: orchidėjos, rožės bei našlaitės, o pabaigą vainikuoja kašmyro mediena, kurią subtiliai papildo vanilė.

Tai drąsos ir pasitikėjimo savimi kvapas! Juo besikpvėpinanti moteris mėgaujasi kitų žvilgsniais, ji ryški, bet kartu ir jausminga. Paris Hilton "GOLD RUSH" išskirtinė buteliuko forma tik papildo kvapą - ikoniška, klasikinė Holivudo suknelė, atspindinti tą laikmetį ir moteriškumą!

 

 

Eglė

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-06-21