Kotryna apie WOMEN'SECRET !

Labas!

Kaip laikotės? :)

Šiandien norėčiau pakalbėti apie  WOMEN‘SECRET – parfumuotą vandenį Rose Seduction. Jūs tiesiog pažiūrėkit į tą įpakavimą... :) Blizga, spindi,  o man kaip blizgučių ir tokių įpakavimų fanatikei jau iškart raibsta akys :D Tikrai prabangiai ir moteriškai atrodo, pats buteliukas sunkus, patvarus, tai pirmas įspūdis neblogas, nes pats įpakavimas yra prabangus.

O kaip kvapas?  Saldus, nėra labai lengvas, jeigu tai būtų akių šešėliai, tai sakyčiau pigmentuoti. Tikrai užtenka vos kelių papurškimų ir kvepėsit visą dieną, nes išsilaiko labai neblogai! Aromatas tinka visiems metų laikams, tiek vasaros, tiek žiemos metu, nes jis universalus. Tikrai patiks saldžių, gėlių kvepalų mėgėjoms.

Viršutinės natos – obuoliai, mandarinai, apelsinmedžio žiedai;

Vidurinės natos – jazminai, saldžiosios natos;

Bazinės natos – vanilė, muskusas.

Jeigu atvirai, šie kvepalai man žiauriai priminė favoritą iš Lancome “La Vie Est Belle”. Kvapas labai panašus (natos irgi galima sakyt identiškos), išsilaiko lygiai tiek pat gerai, buteliukas irgi turi šiokią tokią užuominą :) O kaina perpus pigesnė!

Pakuotė yra 100 ml ir, kadangi, reikia vos kelių papurškimų, tai jų užtenka labai labai ilgam. Svarbu nepersistengt, nes kaip jau ir minėjau, kvepalai ganėtinai intensyvūs ir užpurškus per daug gali jau smirdėti..

Dar žinot, kas įdomu? Jog pakračius buteliuką matosi tikri blizgučiai! Užpurškus ant odos jie šiek tiek persiteikia, tačiau labai lengvai, tikrai nesukuria intensyvaus švytėjimo. Smulkmena, bet vistiek priduoda išskirtinumo :)

Tikrai likau labai sužavėta šiais kvepalais, nes kokybė tikrai nenusileidžia žinomiems kvepalų ženklams, atrodo prabangiai, kaina adekvati.

Rekomenduoju! :)

Kviečiu paskaityti ir daugiau mano apžvalgų Instagram’o platformoje: kottybeauty

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-03-02