Kokybiški kvepalai moterims, kurie puikiai tiks kasdienai! Indrė išbando gaivų WOMEN'SECRET EAU IT'S FRESH aromatą

Kvapas, kuris visada primins vasarą... Taip, tai WOMEN'SECRET EAU IT'S FRESH tualetinis vanduo moterims!

O vasara nebūtinai turi reikšti šiltas ir saulėtas dienas ar gulėjimą prie ežero. Vasara gali būti tiesiog tik apie gaivius kvapus. 

Mano patinka lengvi aromatai, kurie primena vasarą! Draugės dažnai sako, jog tokie kvapai turėtų kvepėti saldžia vanile, agurkais arba citrusiniais vaisiais, bet man saldus kvapas su vasara nedera.
Jeigu neapkraunu savęs šiltais, storasluoksniais rūbais, kodėl turėčiau apkrauti/kvepėti sunkiais kvapais? 

 

 

„Eau It's Fresh“ savo gražaus dizaino buteliukyje turi paslėpęs mano itin mėgstamas kvapų natas: viršutinės - citrinos, bergamočių, saldžiųjų apelsinų ir imbiero; Jazminas, rožė, apelsinų žiedai, frezijos, obuoliai ir raudoni vaisiai širdyje; Pagrindė vyrauja gintaro, muskuso, sandalmedžio natos.

 

Kalbant apie patį „Eau It's Fresh“ kvapą ir jo išsilaikymą, pastarasis tikrai ant odos atneša ne tik saulėtas pavasario/vasaros dienas, bet ir malonų gaivumą, kurio, aš asmeniškai visada ir siekiu. Kadangi  „Eau It's Fresh“ gamintojas laiko gėlių ir vaisių kvepalais. Tačiau jis taip pat patiks mėgstantiems ir kitus aromatus, pavyzdžiui, citrinos ir muskuso. 

Eau It's Fresh idealiai tinka kasdieniam naudojimui, aromatas yra geros kokybės, nevargina uoslės, net naudojant kelias dienas iš eilės. Buteliukas yra subtilus ir atrodo stilingai! Tai gali būti puiki dovana moterims!

 

 

Kainos ir kokybės santykis tiesiog puikus! Rekomenduoju įsigyti.
@indresreikalai

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-10-05