Ką padovanoti vyrui? Laura turi atsakymą! Prabangus PAUL VESS GRAN TURISMO SPORT aromatas patiks daugeliui

Jau antrąjį kartą matuojuosi naują vaidmenį – kalbu savo antrosios pusės lūpomis. Kitaip tariant, aprašau savo sužadėtinio įvardintus įspūdžius apie priemonę. Šį kartą vyriškos apžvalgos dėmesio centre – tualetinis vanduo PAUL VESS GRAN TURISMO SPORT.

 

 

Išskirtinio dizaino pakuotė ir kvepalų buteliukas akimirksniu patraukė mudviejų dėmesį. Deivido komentaras – „tokį galima drąsiai dovanoti kiekvienam automobilių fanui ir ne tik“. Rato formos buteliukas tarsi nukelia į filmą, kuriame dominuoja prabangūs sportiniai automobiliai. Tokią žinutę siunčia ir aromato kūrėjai. Anot jų, kvepalai yra menas, užburiantis mūsų protus bei sielas ir nukeliantis mus už realaus suvokimo ribų. Būtent todėl kuriant PAUL VESS aromatus, viskas apgalvojama iki smulkiausių detalių.

Įspūdžiai apie kvapą labai geri. Puikiai atitaikyta kompozicija – gaivus, elegancija dvelkiantis aromatas, kuris puikiai tinka tiek į darbą, tiek į vakarėlį. Juntami citrusai, jūrinės natos, kurios prasisklaidžius, visu gražumu pasklinda gintaro ir medienos akordai su trupučiu saldumo. Tobulas vyriškas derinys. „Sakyčiau, kad nei per daug gaivus, nei aštrus aromatas. Aukso viduriukas“, – kvapą apibūdina jo savininkas. Jis papildo, kad norėtųsi, jog kvapas išliktų ilgiau, bet su ne tokiais intensyviais aromatais taip jau būna. Dažniausiai jie nepasižymi ilgu išlaikymu. Be to, tai tualetinis (EDT), o ne parfumuotas (EDP) vanduo. Šios rūšies kvepalai dažniausiai išsilaiko ant odos iki 4–5 val.

Ne paslaptis, kad kurį laiką pabuvus ant odos, kvapas kinta, atsiskleidžia vis nauji akordai. Anot kvepalų entuziastų, tai gali priklausyti nuo odos būklės, temperatūros ar net savininko nuotaikos. Mudviejų pastebėjimas apie PAUL VESS GRAN TURISMO SPORT – po keleto valandų kvapas vis saldėja, net įgauna šiek tiek rytietiškų akcentų, tačiau netampa per saldžiu. Taigi, šis tualetinis vanduo – tobulas pasirinkimas rudeniui. „Išeini iš namų dvelkdamas gaiva, o vėliau kvapas ima tave šildyti“, – puikiai apibendrina Deividas.

 

Gražių rudens dienų!

@sakirovaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-09-27