JAY Z „Gold” parfumeris apie kvapų kūrybą

JAY Z „Gold“ – pirmasis šios tarptautinės muzikos žvaigždės, stiliaus ikonos ir filantropo aromatas, sukurtas su vieno žymiausių pasaulyje parfumerių Ilias Ermenidis pagalba. Ilias Ermeneidis apie JAY Z „Gold“ kūrybą: „Renkuosi iš daugiau nei 2000 kvapų paletės… Įsivaizduoju, kad ir Jay Z muzikos studijoje vyksta panašus kūrybinis procesas. Abu tikimės, kad galutinis procesas bus hitas.“

Pagrindinis parfumerio tikslas buvo sukurti žėrintį, gaivų kvapą, kurio pagrindinės aromatų užuominos turėtų tarp savęs vibruojančią įtampą. Viršutinės šio aromato natos pasitinka mus subtiliu imbiero, vaisiniu greipfruto bei mėlynių ir kardamono kvapais. Kaip sako pats Ilias Ermeneidis, šios natos įneša nepaprastos charizmos į bendrą kvepalų gamą.

Tikmedžio ir vetiverijos kvapuose slypi galia – juos parfumeris paslėpė vidurinėje kvepalų natoje. „Manau, kad Jay Z yra galingas ir įtakingas savo srityje“ sakė ir pats Ilias Ermeneidis, argumentuodamas vidurinės natos pasirinkimą.

Žemutinė kvepalų nata – mira, burbono vanilė ir gintaras. Šie istoriniai sakralūs aromatai  primena geismo, erotikos nuotaikas. „JAY Z „Gold“ aromatas ypatingas meile ir aistra“, - apibendrina Ilias Ermeneidis. Tiek ingredientų atrinkimo rūpestis, tiek pakuotės kokybė ar net visas bendras idėjos konceptas – įspūdnigi.