Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Artėjant mamos dienai – geriausias kvepalų pasirinkimas!

Artėjant mamos dienai, kviečiame susipažinti su naujausiomis kvepalų tendencijomis ir atrasti patį geriausią kvapų pasirinkimą Jūsų mamai.

Tikriausiai sutiksite, kad aromatų pasaulį visi suprantame skirtingai. Vieniems patinka gaivūs kvapai, kiti visuomet renkasi tik gėlių kvapus, na, o kitiems mylimiausi – saldūs kvapai. Taip pat dažnai kiekviename kvepalų kampelyje galima rasti ir vakarui tinkamus kvapus su muskuso, gintaro ar tabako natomis.

Tad kokį kvapą geriausiai išrinkti savo mylimai mamai?

Norintiems nustebinti mamą klasikiniu, moterišku kvapu, siūlome išbandyti MERCEDES BENZ aromatų pasaulį.

MERCEDES BENZ ženklas jau yra tapęs sėkmingo, komfortiško ir prabangaus gyvenimo būdo sinonimu. Šiuo metu MERCEDES BENZ – tai ne tik automobilių gamintojo, bet ir sėkmingo gyvenimo aromatas. Jau 130 metų MERCEDES BENZ kvepalai gaminami Prancūzijoje, kuri garsėja savo išskirtine patirtimi parfumerijos srityje. Žymaus prekės ženklo priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės ingredientai taip suteikiant vartotojui visa, kas geriausia. 130 metų naujovių, meistriškumo ir aistros. Prekės ženklas perteikia dizaino meistriškumo, sportiškumo, šiuolaikiškumo ir mados dvasią.

Visą MERCEDES BENZ kvepalų asortimentą rasite čia

Norintiems nustebinti mamą saldžiais ir gaiviais aromatais, siūlome išbandyti WOMEN'SECRET aromatus.

WOMEN'SECRET – tai ispaniškas apatinių drabužių, naktinių rūbų, maudymosi kostiumėlių ir aksesuarų prekės ženklas, kurį įsteigė 1993 metais, Madride. Įmonė norėjo tapti lyderiaujančia rinkoje, todėl nebuvo apsiribota vien apatinių rūbų produkcija ir pradėti kurti kvepalai moterims. WOMEN'SECRET moters pasaulis paslaptingas, o jos kvepalai – tai individualus ir intymus papuošalas.

Visą WOMEN'SECRET kvepalų asortimentą rasite čia

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-04-25