Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

SOLIDU 20 SECONDS
kietasis muilas
 
Švelnus rankų darbo muilas, sukurtas 2020–aisiais, kai visas pasaulis prisiminė, kaip svarbu dažnai plauti rankas. Papildytas maitinamuoju mangų aliejumi, sviestmedžių aliejumi ir švelniai kondicionuojančiu saulėgrąžų aliejumi, šis muilas yra švelnus ir kreminės tekstūros. Muilas 20 SECONDS puikiai tiks kasdieniam rankų plovimui. Be to, drąsiai galite jį naudoti ir kaip viso kūno prausiklį! Minkšta ir švelni muilo puta kondicionuoja rankas, tačiau taip pat ir efektyviai jas dezinfekuoja. Kvepia bergamotėmis ir japoninėmis laurenėmis su šiek tiek levandų ir eukaliptų – gaiva ir švara su dominuojančiomis citrusinėmis natomis. Gerai ištrinkite po šiltu vandeniu, kol sukursite daug putų, o tada atidžiai plaukite kiekvieną rankų lopinėlį ne trumpiau nei 20 sekundžių!
 
Sudėtyje yra
Mangų, sviestmedžių ir saulėgrąžų aliejų.
 
Naudojimas
Plaukite rankas, veidą ar kūną.
 
 
Apie SOLIDU
 
SOLIDU gimė iš meilės mus supančiai aplinkai ir poreikio rasti paprastą, bet inovatyvų sprendimą. Tai prekių ženklas, padedantis savo klientams atrasti alternatyvius bei tvarius pasirinkimus savo grožio rutinoje. SOLIDU įkūrėja kietųjų šampūnų gamybos idėją parsivežė iš Šanchajaus, kuriame keletą metų gyveno. Grįžusi į Lietuvą ji ėmė pati gaminti kietus šampūnus ir kitas kosmetikos priemones. Tai, kas iš pradžių prasidėjo kaip unikalios rankų darbo dovanos draugams ir šeimai, netrukus virto į prekių ženklą SOLIDU, kuris šiuo metu jau skinasi į kelią ir į kitų Baltijos šalių, Europos bei likusio pasaulio rinkas.
Kuriant SOLIDU produktus, visas dėmesys skiriamas tvarumui. SOLIDU prekių ženklo vizija – gražūs žmonės švarioje Žemėje. Dėl to tvarus ne tik produktas, bet ir jo pakuotė bei kiekvienas gamybos žingsnis. Atsisakius vandens produktuose, jų tūris sumažėja net iki 80%.Visų SOLIDU produktų sudėtyje yra nuo 80 iki 99 % natūralių sudedamųjų dalių.

Ingredients: Sodium Sunflowerseedate (Saulėgrąžų Aliejus), Sodium Cocoate (Kokosų Aliejus), Aqua, Sodium Shea Butterate (Taukmedžio Sviestas), Glycerin, Sodium Mango Butterate (Mangų Sviestas), Sodium Citrate, Litsea Cubeba Fruit Oil (Japoninių Laurenių Eterinis Aliejus), Citrus Bergamia Peel Oil Expressed (Bergamočių Eterinis Aliejus), Eucalyptus Globulus Leaf Oil (Eukaliptų Eterinis Aliejus), Lavandula Hybrida Oil (Levandų Eterinis Aliejus), Titanium dioxide, Citral, Limonene, Linalool, Geraniol, Citronellol.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Jums taip pat gali patikti