Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias
Išjungti

HEI POA TROPICAL MONOI PINA & MARACUJA
kūno ir plaukų aliejus skirtas odai ir plaukams prižiūrėti.
 
Pasinerkite į unikalų ananasų ir kvapiosios pasifloros duetą...Tropinių vaisių ir gėlių kvapas puikiai tiks drąsioms ir ryškius kvapus mėgstančioms merginoms. Priemonė drėkina, maitina ir aprūpina plaukus bei odą maitinamosiomis ir drėkinamosiomis medžiagomis. MONOI aliejus yra natūralus produktas, kuris sustingsta žemesnėje nei 24 °C temperatūroje. Ši savybė padeda užtikrinti puikią produkto kokybę.
 
Sudėtyje yra
Kvapiųjų pasiflorų ir kokosų aliejų, ananasų ir Taičio gardenijų žiedų ekstraktų.
 
Naudojimas
Būtiną kiekį aliejaus įmasažuokite į visą kūną, sausą arba drėgną odą. Plaukus tepkite būtinu aliejaus kiekiu prieš trinkimą šampūnu, palikite 15–20 minučių, ištrinkite plaukus šampūnu. Galima naudoti aliejų ištrinkus plaukus šampūnu, tepkite plaukų galiukus, nenuskalaukite.
 

Ingredients: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Parfum (Fragrance), Gardenia Taitensis Flower Extract, Passiflora Incarnata Seed Oil, Ananas Sativus (Pineapple) Fruit Extract, Gardenia Taitensis Flower, Tocopherol, Linalool, Coumarin, Benzyl Salicylate, Limonene, Geraniol, Citronellol.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

 

 

 

HEI POA – prancūzų gyvenimo dalis nuo 1976 metų. Tradicinė Polinezijos moterų grožio paslaptis sugundė prancūzus ir dabar HEI POA kuriamos priemonės yra viena mėgstamiausių prancūzų grožio priežiūros priemonių. Nesvarbu, ar esate paplūdimyje, ar mieste, kerintys kvapai ir natūralių ingredientų pripildyta priemonių sudėtis primins jums egzotiškus kraštus ir kvies džiaugtis ir švęsti gyvenimą. Polinezijos moterų paslaptis slepianti priemonė MONOI HEI POA – tik mažas buteliukas, tačiau jame slypi sunkiai nusakomi stebuklai. Mėgaukitės lengvai atpažįstamais, bet užburiančiais kvapais ir leiskitės su mumis į pojūčių kupiną kelionę.