Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

MARGARITA
antiperspirantas nuo prakaito su alavijų geliu
 
Antiperspirantas su alavijų geliu užtikrintai saugo pažastų odą nuo prakaitavimo. Sudėtyje esantis alavijų gelis pasižymi natūraliomis odą drėkinančiomis savybėmis.
 
Sudėtyje yra
Alavijų gelio.
 
Naudojimas
Nenaudokite ant sudirgusios ar pažeistos pažastų odos. Užtepus leiskite išdžiūti.
 
 
Apie MARGARITA
 
MARGARITA prekės ženklo gamintoja – BIOK LABORATORIJA. Tai viena didžiausių kosmetikos gamintojų Baltijos šalyse. Įmonė, įkurta 1988 m., per daugiau kaip 20 praktikos metų sukaupė išskirtinių žinių ir patirties kosmetikos kūrimo ir gamybos srityje. BIOK LABORATORIJA kurdama grožio puoselėjimo priemones, naudoja natūralius gamtos išteklius ir pažangiausias kosmetikos sudedamąsias dalis. MARGARITA priemonės yra įkvėptos senųjų odos ir plaukų puoselėjimo receptų, kurie ir dabar perduodami iš kartos į kartą. MARGARITA šiuos receptus ištobulino ir pritaikė šiuolaikinio skubančio žmogaus poreikiams. Kaip ir senieji grožio receptai, MARGARITA kosmetika sukurta iš to, kas artimiausia mums – lietuviškuose laukuose ir pievose augančių gėrybių. Tai – patys tikriausi linkėjimai iš Lietuvos gamtos.

Ingredients: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Hydrogenated Polydecene, Glycine, Calcium Chloride, Steareth-2, Ceteareth-12, Stearyl Alcohol, Ceteareth-20, Distearyl Ether, Glycerin, Parfum, Benzyl Salicylate, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Linalool, Limonene, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate.

 
 
Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.