AGAFIJA ČIORNOJE pirties muilas, 500 ml

Prekės kodas: 4744183014206
 • 8,19 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  AGAFIJA ČIORNOJE
  pirties muilas
   
  Juodas muilas papildytas 37 vaistažolių ekstraktais. Muilo sudėtyje taip pat yra retų laukinių augalų, kuriuose gausu vitaminų ir naudingų medžiagų. Jų ekstraktai yra nepakeičiami prižiūrint odą ar plaukus. Muilo sudėtyje yra deguto, grybelinės kempinės (auga ant medžių). Visos vertingos medžiagos suteikia odai švelnumo ir gaivumo, apgaubai kūną ilgai išliekančiu maloniu kvapu. Šį muilą galima naudoti ne tik kaip muilą, bet ir kaip šampūną  arba dušo želė. Muilas yra itin tinkamas naudoti pirtyje. Jis drėkina ir aprūpina odą maitinamosiomis medžiagomis.
   
  Sudėtyje yra
  Deguto, grybelinės kempinės, retų laukinių augalų ekstraktų,  37 vaistažolių ekstraktų.
   
   
  Apie BABUŠKA AGAFIJA
   
  BABUŠKA AGAFIJA serijos produktai rinkoje gyvuoja jau nuo 2002 metų. Priemonės gaminamos iš kruopščiai atrinktų ingredientų. Natūrali augalinė žaliava gaunama iš ekologiškai švarių Sibiro ir Baikalo ežero regionų. Gamyboje naudojami tik šalto spaudimo aliejai, išlaikantys visas vertingąsias savybes. Produktų pakuotė yra gaminama iš žemo spaudimo polietileno, kurio sudėtyje nėra polivinilchlorido, medžiagos pavojingos tiek žmogaus sveikatai, tiek aplinkai. Tokio tipo pakuotės yra leidžiamos ir naudojamos ekologiškoje kosmetikoje.

Aktualu kasdienai