BANKA AGAFJI DEGTIARNAJA veido kaukė, 100 ml

Prekės kodas: 4630007831220
 • 2,29 €
 • 1,60 €
 • -30%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  BANKA AGAFJI
  veido kaukė „Degtiarnaja“
   
  Valomoji veido kaukė papildyta beržų degutu giliai valo odą, atveria poras ir reguliuoja riebalinių liaukų veiklą. Veido kaukės sudėtyje yra 100 % natūralių veiklių medžiagų, kurios  ramina ir atgaivina sudirgusią odą. Beržų degutas padeda reguliuoti odos vandens bei riebalų balansą. Organinis šalavijo ekstraktas ir Altajaus medus tonizuoja odą ir didina jos elastingumą. Rapa druska atveria poras bei jas valo.
   
  Sudėtyje yra
  Beržų deguto, organinio šalavijo ekstrakto, Altajaus medaus, Rapa druskos.
   
  Naudojimas
  Kaukę tepkite ant švarios veido odos, saugokite akių sritį. Palikite 10 min., nuplaukite šiltu vandeniu. Naudokite kaukę 1 - 2 kartus per savaitę pirtyje arba įprastomis sąlygomis namuose.
   
   
  Apie BABUŠKA AGAFIJA
   
  BABUŠKA AGAFIJA serijos produktai rinkoje gyvuoja jau nuo 2002 metų. Priemonės gaminamos iš kruopščiai atrinktų ingredientų. Natūrali augalinė žaliava gaunama iš ekologiškai švarių Sibiro ir Baikalo ežero regionų. Gamyboje naudojami tik šalto spaudimo aliejai, išlaikantys visas vertingąsias savybes. Produktų pakuotė yra gaminama iš žemo spaudimo polietileno, kurio sudėtyje nėra polivinilchlorido, medžiagos pavojingos tiek žmogaus sveikatai, tiek aplinkai. Tokio tipo pakuotės yra leidžiamos ir naudojamos ekologiškoje kosmetikoje.
   
   

Aktualu kasdienai