BELKOSMEX FOOT CARE FORMULA skystis pėdoms mirkyti, 200 ml

Prekės kodas: 4810090008871
 • 1,85 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  BELKOSMEX FOOT CARE FORMULA
  skystis skirtas pėdoms mirkyti.
   
  Skystis padeda atgaivinti sausą ir šiurkščią pėdų ir kulnų odą.
   
  Sudėtyje yra
  Augalų ekstraktų (jonažolių, kaštonų, lakišių, kiečių, ąžuolo žievės), eterinio rozmarinų aliejaus.
   
  Naudojimas
  Įpilkite į vonelę 1 l šilto vandens ir 23 šaukštus skysčio. Mirkykite pėdas 1520 minučių. Galima naudoti priemonę prieš pedikiūrą arba visada, kai norite atgaivinti pėdas.
   
   
  Apie BELKOSMEX
   
  BELKOSMEX 1995 m. pradėjo gaminti kosmetikos priemones, kurios skirtos veido, kūno ir plaukų priežiūrai. Jos vertinamos ne tik Baltarusijoje, tačiau ir Rusijoje, Ukrainoje, Moldovoje, Baltijos valstybėse, Kazachstane, Vokietijoje ir JAV. Įmonė, kuriant priemones, derina naujausius pasiekimus su tradicijomis bei laiko išbandytais žmonių receptais. BELKOSMEX vertina priemonių aukštą kokybę, todėl yra atliekama daug kokybės tikrinimo testų. O kiekviena kosmetikos formulė yra patvirtinama sveikatos ministerijos. Įmonė siekdama užtikrinti aukštą kokybę, priemonėms įvedė priemonėms GMP standartą, kuris taikomas ir maisto produktams. Taip pat BELKOSMEX priemonėse naudojamos ekologiškos sudedamosios dalys, kurios atitinka tarptautinius reikalavimus. Veido, kūno ir plaukų priežiūros priemonės atitinka naujausius grožio tendencijas. BELKOSMEX priemonės padės pasijusti nuostabioms!
 • Sudėtis

  Ingredients: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Quercus Robur Bark Extract, Hypericum Perforatum Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Artemisia Vulgaris Extract, Propolis Extract, Bidens Tripartita Flower/Leaf/Stem Extract, Propylene Glycol, Sodium Hydroxymethylglycinate, Citric Acid, Disodium EDTA, Limonene, Linalool
   
   
  Primename, kad produktų sudėtis gali būti keičiama. Naujausias ingredientų sąrašas yra ant jūsų įsigyto gaminio pakuotės. Jei internete nurodyta produkto sudėtis skiriasi nuo pateiktos ant pakuotės, vadovaukitės sąrašu, esančiu ant įsigyto gaminio.

Aktualu kasdienai