SCHOLL PARTY FEET geliniai batų įdėklai pėdų skliautui paremti, 1 pora

Prekės kodas: 9300631524540
 • 6,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  SCHOLL PARTY FEET
  geliniai batų įdėklai pėdų skliautui paremti
   
  Geliniai batų įdėklai saugo pėdų skliautus nuo pėdoms tenkančio spaudimo. Įdėklai yra itin ploni ir nepastebimi, pagaminti iš skaidraus gelio, naudojant GelActivTM technologiją.
   
  Naudojimas
  Suraskite dešinį (R) ir kairį (L) įdėklus atskiriančius ženklus. Prieš nuimdami apsauginę plėvelę, įdėkite į batus ir pritaikykite padėtį. Įsitikinkite, kad įdėklai guli tiesiai po pėdų išlinkimais (skliautais) (žr. paveikslėlį su tikslios padėties nuoroda). Po to nuplėškite apsauginę plėvelę ir lipnia puse priklijuokite įdėklus batuose. Jeigu reikia, galite perklijuoti. Svarbu, kad abiejuose batuose įdėklai būtų vienodoje padėtyje. Jei norite išimti įdėklą, plėškite jį nuo bato atsargiai, kita ranka prilaikydami bato medžiagą greta įdėklo. Pakeiskite naujais po 6 mėnesių arba atsiradus pirmiesiems susidėvėjimo požymiams.
   
   
  Apie SCHOLL
   
  William Mathias Scholl gimė 1882 m. Indianoje, batsiuvių ir ūkininkų giminėje. Dar būdamas berniukas, William pasiskolino savo senelio įrankius, norėdamas sutaisyti batus ir taip užsidirbti pinigų. Vėliau jis įgijo medicininį išsilavinimą ir įkūrė kompaniją DR SCHOLL INC. Medicininis išsilavinimas ir patirtis taisant batus, leido priimti daugybę novatoriškų sprendimų. Per visą savo gyvenimą, William Mathias Scholl sukūrė daugiau nei 1000 priemonių, skirtų pėdų priežiūrai. Novatoriški išradimai kuriami ir po daktaro Scholl mirties, o išrastomis priemonėmis džiaugiasi žmonės iš viso pasaulio.

Aktualu kasdienai