ANDMETICS plaukų šalinimo kremas moterims, 100 ml l

Prekės kodas: 9120064113599
 • 4,99 €
 • 3,74 €
 • -25%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  ANDMETICS
  plaukų šalinimo kremas moterims skirtas visų tipų odai prižiūrėti.
   
  ANDMETICS plaukų šalinimo kremas padeda pašalinti nepageidaujamus plaukelius atliekant depiliacijos procedūrą. Arbūzų kvapo depiliacinis kremas leidžia mėgautis lygia ir švelnia oda iki 4 savaičių.  
   
  Pakuotę sudaro
  Depiliacinis kremas (100 ml), mentelė. Arbūzų kvapo depiliacinis kremas leidžia mėgautis lygia ir švelnia oda iki 4 savaičių.  
   
  Naudojimas
  Nuplaukite depiliuojamą plotą, leiskite išdžiūti. Mentele išskirstykite kremą ant švarios ir sausos odos, palikite 3—8 minutėms. Praėjus 3 minutėms mentele pašalinkite kremą nuo nedidelio odos ploto. Jeigu plaukelius lengva nuvalyti, mentelės pagalba pašalinkite visus plaukus; jeigu plaukelių lieka, palikite kremą dar kelias minutes, bet ne ilgiau kaip 10 minučių. Nuplaukite šiltu vandeniu, palaukite, kol oda nudžius, netrinkite.
   
  Prieš naudojimą būtina atlikti alerginės reakcijos testą
  Užtepkite nedidelį kiekį kremo ant mažo odos ploto, palikite 10 minučių, nuplaukite. Jeigu per 24 valandas oda neparaudo, neatsirado niežulio, galite pradėti depiliaciją.
   
  Geriausiam rezultatui pasiekti
  Siekiant išvengti odos paraudimo, rekomenduojama depiliaciją atlikti vakare.  
   
   
  Apie ANDMETICS
   
  ANDMETICS kuria profesionalias ir aukščiausios kokybės grožio priemones, kurias gali naudoti tiek ekspertai, tiek klientai, namuose atliekantys grožio procedūras. Austrijoje įsikūręs prekių ženklas tiki, jog produktą gali tobulinti tik savo srities žinovai, todėl visos priemonės yra kuriamos atsižvelgiant į grožio specialistų pastabas ir komentarus. Viena iš jų –   įkūrėja ir grožio ekspertė Andrea Lehner, kuri nenuilstamai ieško naujausių sprendimų kasdieniniam grožiui.  

Aktualu kasdienai