ST. MORIZ PROFESSIONAL greito poveikio savaiminio įdegio putos, 200 ml

Prekės kodas: 5060185379310
 • 11,90 €
 • PRISTATYMAS į e. užsakymų atsiėmimo punktus! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į e. užsakymų atsiėmimo punktą pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Informuojame, kad nuo 01 11 veikiančių e. atsiėmimo punktų darbo laikas I-VI 12-18 val. Punktų sąrašą rasite čia.

 • Aprašymas

  ST. MORIZ PROFESSIONAL
  greito poveikio savaiminio įdegio putos
   
  Paprastai naudojamos ST. MORIZ PROFESSIONAL putos suteikia natūralų įdegį visą savaitę.
   
  Naudojimas
  Siekdami efektyvesnio rezultato, atlikite šiuos veiksmus. Nuvalykite odą šveitikliu, sudrėkinkite jautrias kūno zonas (kelius, pėdas alkūnes ir kulkšnis) ST. MORIZ odos drėkikliu be aliejaus ir leiskite išdžiūti. Visada naudokite pirštinę, kad neišsiteptumėte plaštakų. Supurtykite uždarytą pakuotę ir uždėkite nedidelį kiekį ant pirštinės. Sukamaisiais judesiais tepkite putas ant kūno ir veido. Norėdami išvengti linijų ant kelių ir alkūnių, tepimo metu juos sulenkite. Vidutinis putų veikimo laikas yra 1 - 3 valandos. Šiuo metu venkite kontakto su vandeniu ir netepkite odos kitais priemonėmis. Atsiradus norimam tonui, nuskalaukite putų pagrindą drungnu vandeniu, nenaudodami šampūno, dušo gelio, muilo.

Aktualu kasdienai