HE - SHI savaiminio įdegio priemonių paskirstymo pirštinė

Prekės kodas: 5060146540148
 • 5,99 €
 • PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Užsakymus, pateiktus iki 14 val. į Eurokos parduotuvę pristatysime per 1 - 2 darbo dienas, o po 14 val. - per 2 - 3 d.d.  

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS  su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau (minimali užsakomų priemonių suma užsakyme be pristatymo mokesčio turi siekti 19,99 EUR)! Pristatysime per 1 – 3 darbo dienas. Dovanų kuponais, pristatant kurjeriu, atsiskaityti negalima.

 • Pristatymas į pasirinktą OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d.

 • Aprašymas

  HE - SHI
  savaiminio įdegio priemonių paskirstymo pirštinė
   
  HE - SHI savaiminio įdegio priemonių paskirstymo pirštinė skirta Jai ir Jam. Ji padės itin lengvai paskirstyti savaiminio įdegio priemones ir apsaugos rankas bei delnus nuo nepageidaujamo rusvo atspalvio. Pirštinė būtina, norint gražaus, tolygaus, natūralaus įdegio. Švelnus paviršius lengvai slysta oda. Galima skalbti skalbimo mašinoje 30 laipsnių temperatūroje. Daugkartinio naudojimo.
   
   
  Apie HE - SHI
   
  Prekės ženklas HE - SHI sukurtas 2004 metais. HE - SHI priemonėse naudojami tik aukščiausios kokybės, moksliškai suderintos sudedamosios dalys, dėl kurių priemonės itin ilgai išlieka, o Jūsų oda tampa sudrėkinta. HE - SHI produkciją itin pamėgusios garsenybės, nes priemonės ne tik suteikia tobulą įvaizdį ištisus metus, bet ir padeda kovoti su senėjimo požymiais.

Aktualu kasdienai