B.TAN DISCO CANDY TAN! savaiminio įdegio putos, 200 ml

Prekės kodas: 9347108003634
 • 13,49 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  B.TAN DISCO CANDY TAN!
  savaiminio įdegio putos
   
  Mes žinome, kaip vakarėlio metu atrodyti nepriekaištingai! Savaiminio įdegio putos suteikia tolygų bronzos atspalvį vos per valandą ir pasižymi maloniu aromatu. Tad mėgaukitės kvapniomis putomis ir nuostabiu įdegiu. Galite drąsiai šėlti šokių aikštelėje, nes priemonė yra atspari prakaitui.
   
  Naudojimas
  Odą nušveiskite šveitikliu, ji turi būti švari ir sausa. Putas tepkite specialia pirštine, kuri padės tolygiai paskirstyti priemonę ir apsaugos rankas bei delnus nuo nepageidaujamo rusvo atspalvio. Palaukite mažiausiai valandą, o tada nusiprauskite. Užtepus putas nusiplaukite rankas. Jeigu norite labai tamsaus įdegio, palikite putas keturioms ir daugiau valandų.
   
   
  Apie B.TAN
   
  Norite tamsiausio įmanomo įdegio? Patekote ten, kur reikia. Jokių gudrybių, jokių papildomų blogybių ir bandymų su gyvūnais. B. TAN – tamsiausi įdegio atspalviai mieste. Ten, kur baigiasi kiti įdegiai, mes tik pradedame. B. TAN priemonės skirtos visiems, kurie mano, kad įdegis turėtų būti paprastas. Tai nėra raketų mokslas.

Aktualu kasdienai