VeniVidi.lt: “Palmer’s” produktai plaukams ir kūnui puoselėti

Ar esate bandę PALMER'S produktus? Aš šios kompanijos gaminius čiupinėjau anksčiau, nei jie atsirado Lietuvoje, gaila, kad kai kurie taip ir nepasirodė, mat dauguma priemonių pasirodė vertos dėmesio. O kaip gi kitaip? Gana nedidelės kainos, akies nerėžiančios sudėtys ir geras poveikis.

Šį kartą aš išbandžiau 5 priemones ir nuomonė apie visas gana skirtinga, tad skubu pasidalinti!

PALMER'S MANUKA FLOWER HONEY STRENGTHENING plaukų šampūnas ir plaukų kondicionierius

Porelė yra skirta visų tipų plaukams prižiūrėti. Pasak aprašymo produktai atkuria ir drėkina plaukus. Jie suteikia žvilgesio, minkština ir aprūpina maitinamosiomis medžiagomis. Sudėtyje yra Naujosios Zelandijos Manukos gėlių medaus, Amla aliejaus, kakavos sviesto, taukmedžio sviesto.

Nors teigiama, kad priemonės skirtos visų tipų plaukams, aš pati manau, kad jos labiau patiks sausų plaukų savininkėms. Šampūnas kiek sunkokai putoja, švelniai plauna ir palieka plauką gana slidų, tad greitai besiriebaluojančių plaukų turėtojos paprastai tokių priemonių nemėgsta. Balzamas yra puikus. Tirštas, skalsus, maloniai kvepia, kaip ir šampūnas, jo nebūtina ilgai laikyti. Mano storiems, šiurkštiems, garbanotiems plaukams patiko, nes sumažina pūtimąsį.

PALMER'S NATURAL BRONZE kūno losjonas

Tai nėra paprastas losjonas. Jis suteikia palaipsninio savaiminio įdegio efektą. Aprašymas teigia, kad kreminės tekstūros drėkinamasis losjonas papildytas kakavos sviestu ir vitaminu E. Padeda palaikyti natūralų švytintį vasaros įdegį ištisus metus. Subtilus įdegis išryškėja per kelias dienas, palaipsniui. Kontroliuojamas nuo šviesaus iki vidutinio tamsumo ir tamsaus įdegio atspalvio.

Šią priemonę bandžiau ilgiausiai. Norėjau pamatyti ir palaipsninio rudėjimo efektą ir pažiūrėti kaip jis nusiplauna. Pradėsiu nuo to, kad priemonė iš karto labai gerai drėkina. Tiesiog oda tampa maloniai glotni. Jis turi stiprų šokolado kvapą. Tiesa ta, kad man jis kiek per sintetinis, bet džiugu, kad greitai išsisklaido. Po kurio laiko pradeda jaustis tipinis įdegio produktų aromatas. Niekam jis nepatinka, bet visos kažkaip pakenčiame.

Losjonu išsitepti nėra sunku, pirštinės nereikia, bet būtina tą daryti atidžiai, nes kaip ir su visais, taip ir su šiuo, galima nusidažyti kelius, kauliukus ir prisidaryti dryželių. “Įdegama” iš tiesų palaipsniui. Išsitepusi vakare aš pirmą rytą net nepastebėjau akivaizdaus skirtumo, tačiau pakartojusi antrą vakarą jau mačiau rusvumą. Trečią kartą buvau sau pakankamai “įdegusi”. Smagu, kad paprasta naudotis, kad ryškumas nepasirodo iš karto ir padarius klaidų, jas galima palyginti kitą dieną. Nelabai patiko, kad atspalvis visgi per oranžinis, o plaunasi kaip ir dauguma tokių priemonių, gana netolygiai. Visgi, aš nemoku elgtis su dirbtiniais įdegiais, tad šis, kuris gana neryškus ir pasiekiamas per kelis kartus, mane tenkina.

PALMER'S COCONUT OIL kūno aliejus

Aš dievinu kūno aliejus. Ypač vasarą. Man jais naudotis daug patogiau nei losjonais. Tad vos tik gavusi šį produktą, iš karto čiupau ir nešiausi į dušą. Ir savo atsiliepimą galiu nusakyti taip: poveikis patinka labai, bet dėl kvapo nenoriu priemonės naudoti. O kvapas saldus, kokoso, vanilės, saldaus šokolodo. Man tiesiog per intensyvus. Daug kam tai gali pasirodyti privalumas, tad neatmeskite minties pamėginti tik todėl, kad man neįtiko. Pats aliejus nėra sausasis, bet į drėgną odą geriasi gana greitai ir ją palieką švelnią, suminkštintą.

PALMER'S COCOA BUTTER SOFTENS SMOOTHES kūno losjonas

Aprašymas teigia, kad riebus prabangus bekvapis losjonas giliai drėkina odą ir gerai į ją įsigeria. Jis sukuria ant odos paviršiaus apsauginį sluoksnį, kuris geba išlaikyti drėgmę. Aksomo švelnumo losjono sudėtyje gausu minkštinamųjų medžiagų, kurios suteikia sausai, jautriai ir šiurkščiai odai švelnumo, glotnumo, elastingumo. Jis apsaugo nuo nemalonaus tempimo pojūčio ir ypač tinka jautriai odai prižiūrėti.

Nors priemonė yra bekvapė, tačiau rasime natūralių ingredientų, kurie turi savo kvapą. Tad aš labai gerai užuodžiu kakavos sviesto lengvai šokoladinį aromatą. Šį kartą kvapas tikrai nėra stiprus ir priemonę malonu naudoti. Ir iš tiesų ji suteikia glotnumo, nuramina. Kremą kartu su vyru naudojame po lauko darbų, kur gauname saulės, vėjo. Puikiai puoselėja ir sausas pėdas bei rankas. Regis, kremas pats paprasčiausias iš aptartų produktų, bet, ko gero, patiko labiausiai.

Tiek apie PALMER'S! Tikiu, kad tarp šios kompanijos gaminių ir jūs atrasite mėgiamiausius!

Salomėja iš Venividi.lt

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.