Saldžiai kvepiančios plaukų ir kūno priežiūros priemonės iš PALMER'S! Emilijos rekomendacijos, ką būtina išbandyti!

Aš - gurmaniškų ir saldžių aromatų gerbėja!
 

Esu išbandžiusi jau ne vieną PALMER'S priemonę, dėl to drąsiai galiu dalintis patarimais apie šį prekės ženklą ir su Jumis. Labiausiai mane sužavėjo PALMER'S nenuplaunamas plaukų kondicionierius, kurį nuolat perku. Jį naudojant plaukai tapo minkšti, lengvai iššukuojami ir gražiai krentantys.

Dėl šios priemonės nusprendžiau išbandyti ir kitas!

 


PALMER'S COCOA BUTTER plaukų šampūnas, 400 ml

 „Palmer's“ plaukų šampūnus pastebėdavau ir anksčiau, bet man nė į galvą neateidavo jų išbandyti, nes maniau, kad jie bus per sunkūs mano plaukams. Tačiau gavusi puikų atsiliepimą iš draugės apie šį šampūną, nusprendžiau išbandyti ir jį!  „Moisture Rich“ šampūnas mane nustebino, ištrinkus plaukus jie tapo  švarūs, lengvi ir gražiai kvepėjo.

Kakavos sviesto šampūnas turi Mongongo aliejų (gautą iš Mongongo medžio riešutų), kuriame natūraliai yra daug polinesočiųjų riebalų rūgščių, kurios ant plaukų ašies sudaro apsauginį sluoksnį ir padeda išvengti drėgmės praradimo. Šampūne taip pat yra pipirmėčių aliejaus, kuris ramina galvos odą ir suteikia gaivaus dilgčiojimo, todėl šampūnas puikiai tinka šiltuoju laikotarpiu, juolab kai tas dilgčiojantis, gaivus jausmas yra ypač laukiamas. Pipirmėčių aliejus kartu su kakavos sviestu suteikia šampūnui šokolado mėtų kvapą, taigi, jei norite mėgautis plaukais, kurie kvepia šiek tiek ryškiau, tai rekomenduoju jį išbandyti!
 
 
 
 
Turintis tokį patį šokolado mėtų kvapą kaip ir šampūnas, „Restoring Conditioner“ sukurtas drėkinti ir minkštinti plaukus. Jei norite švelnių ir lengvai krentančių plaukų, kondicionierių reikia naudoti tik ant galiukų, o jei norite labiau prigludusių plaukų, galite jį tepti iki galvos odos. Svarbiausia - gerai nuskalauti!  Rekomenduojama palaikyti jį iki 6 minučių, prieš skalaujant. Kondicionierius lengvai nuplaunamas, galutinis rezultatas -  sveiki, blizgūs ir lengvai krentantys plaukai. Kaip ir šampūne, taip ir kondicionieriuje yra pipirmėčių aliejaus, dėl to plaukai tampa gaivus ir švelnus, tai idealus pasirinkimas vasarą.
 
 

 

PALMER'S NATURAL BRONZE kūno losjonas, 250 ml

Pasikartosiu, kad saugiausias įdegis yra FAKE TAN (netikras įdegis), o „Natural Bronze“  ir yra laipsniško įdegio losjonas, kuris yra tinkamas jei norite dirbtinio įdegio, tačiau nenorite jog išsausėtų Jūsų kūno oda.
Noriu paminėti jog šis losjonas yra pripildytas vitamino E ir kakavos sviesto. Mane labiausiai nudžiugino tai, jog šią priemonę itin lengva paskirstyti, ji greitai įsigeria į kūno odą, o rezultatas atsiskleidžia laipsniškai. Ryškiausią rezultatą pamačiau tada, kuomet nebuvau tokia įdegusi, kokia esu dabar.
Dėl to, šio losjono naudojimą, žadu tęsti rudenį.
 
 
 
Visos šios priemonės vertos Jūsų dėmesio!
 
 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-07-21