Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Pėdų kaukė + naudingi patarimai atliekant pedikiūrą!

Atėjus šiltajam sezonui ir pradėjus avėti atviras basutes, žvilgsnis iš karto nukrypsta į pėdas bei nagus. Ar pėdos glotnios ir be nuospaudų? Ar nagai tvarkingi, suformuoti, žvilga dėka bespalvio nagų lako ar trykšta spalvomis? Jeigu vaizdas dar nedžiugina, tereikia skirti šiek tiek malonaus laiko leidžiantis į SPA procedūras namuose!

pedikiuras

 

Pėdų kaukė – minkštai ir glotniai pėdų odai

 

Pėdų kaukių yra visa galybė. Skiriasi jų tekstūra, kvapas, poveikis. Ką gi pasirinkti?

 

Itin suragėjusiai odai. Turint daug suragėjusios pėdų ir kulnų odos, verta rinktis eksfolijuojamąją pėdų kaukę-kojines, kurios pasižymi itin dideliu efektyvumu. Šios kojinės mūvimos apie valandą laiko, o tuomet pėdos tiesiog nušluostomos. Praėjus 5–7 dienoms, pėdų oda pradeda šerpetoti – atsiskiria negyvos odos sluoksnis. Iki 10 dienų sluoksniuojantis negyvai odai, negalima naudoti pemzos, taip pat reikėtų vengti karštų tiesioginių saulės spindulių. Taigi procesas gan ilgas ir reikalaujantis šiek tiek kantrybės bei atsargumo priemonių, tačiau galutinis rezultatas maloniai stebina.

 

Šiek tiek suragėjusiai ir su įtrūkimais odai. Jeigu norisi mažiau intensyvaus ir greitesnio poveikio, galima rinktis švelnesnio poveikio kaukę-kojines. Ši kaukė skirta šiurkščiai, sausai ir įtrūkimų turinčiai pėdų odai. Pėdų kaukė papildyta migdolų ir sviestmedžių aliejais, kurie odą minkština, maitina ir padeda greičiau gyti įtrūkimams. Šią kaukę-kojines pakanka palaikyti iki 20 minučių, o nuėmus likutį įmasažuoti (nuplauti nebereikia). Jeigu po šios kaukės panaudojimo įtrūkimai pilnai nesugijo, pakartotinai vakarais galima patepti kauke-kremu.

 

Sausai ir sveikai atrodančiai odai. Naudojant kaukę tiesiog dėl siekio palaikyti sveiką odos išvaizdą ir glotnumą, galima rinktis mažiau intensyvaus poveikio priemones. Pakanka, kad jos pasižymėtų drėkinamosiomis ir maitinamosiomis savybėmis, švelniu šveitimu. Galima rinktis tiek kaukę-kojines, tiek kremo pavidalo kaukę arba druskos vonelę ir pėdų šveitiklį.

 

 

Pedikiūro rinkiniai – viskas viename!

 

Norint pasirūpinti pėdomis, tikrai neprašausite, jeigu išsirinksite pedikiūro rinkinį. Prekių ženklas VOESH savo asortimente siūlo kelių rūšių pedikiūro rinkinius. Į juos įeina jūros druska – pėdoms mirkyti ir atgaivinti, cukraus šveitiklis – švelniai nušveisti, pėdų kaukė su purvu – nešvarumams išvalyti, masažo sviestas – sudrėkinti odą ir palaikyti gerą jos būklę. Taip pat yra rinkinys, į kurį papildomai įtraukta gaivinamoji putojanti pudra. Rinkiniai tarpusavyje taip pat skiriasi aromatais, sudėtyje naudojamais aliejais ir pan. Tad ruošiantis namuose pasilepinti SPA procedūromis, kas kartą galima rinktis vis kitos rūšies pedikiūro rinkinį. Esant poreikiui, papildomai galima pasitelkti pemzą arba pėdų dildę.

 

 

Paskutinis žingsnis – dailūs pėdų nagai

 

Atrodo, kad norint nusilakuoti nagus didelio mokslo ir daug žinių nereikia. Visgi svarbu paisyti patarimų, ypač susijusių su higiena, siekiant išvengti infekcijų ir nagų įaugimo.

 

  • Visi naudojami įrankiai turi būti švarūs, dezinfekuoti.
  • Kerpant pėdų nagus, reikėtų kirpti tiesiai ir vengti gilaus, užapvalinto įkirpimo nagų kampučiuose – atsiradusios „kišenės“ tampa prieglobsčiu bakterijoms, infekcijoms bei padidėja nago įaugimo tikimybė.
  • Norint sutvarkyti aplink nagus augančias odeles, saugiau atsargiai atstumti mediniu pagaliuku nei kirpti – kirpimą verčiau palikti profesionalams.
  • Prieš lakuojant nagus, juos reikėtų nuvalyti valikliu, net jeigu nagai nebuvo lakuoti. Valiklis pašalina kaukių, kremų ir kitų priemonių likučius, nago paviršius nuriebinamas. Tuomet nagų lakas išsilaiko ilgiau.
  • Esant galimybei, prioritetą teikite nagų lako valikliui be acetono, nes jis mažiau džiovina nagus.
  • Jeigu turite pageltusius pėdų nagus, juos reikėtų nuvalyti vatos diskeliu, suvilgytu citrinų sultimis. Jos padeda pašalinti gelsvą atspalvį. Siekiant jo išvengti, prieš tepant nagus laku, pirmiausia reikėtų padengti nagų lako pagrindu.

 

lakavimas namuose

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2022-06-13