Naudokite rankų kremą visus metus! Evitos apžvalga apie penkis ECOLATIER rankų kremus

Nesvarbu, ar žiema, ar vasara, mano oda šiame gyvenime pasirinko būti sausa visais metų laikais. Tai ypač matoma pažvelgus į rankas. Pridėjus tai, jog mano oda taip pat yra itin jautri ir nepraleidžia progos įsižeidusi tai parodyti pabėrimais, nenuostabu, jog labai apsidžiaugiau gavusi galimybę išbandyti Ecolatier rankų kremus, puikiai tinkančius turintiems tokią lepūnėlę odą kaip mano.

Nutariau išbandyti 5 šios prekės ženklo siūlomus rankų kremus ir pažiūrėti, kokiomis savybėmis kiekvienas pasižymi. Nesijaudinkit, kremo mano rankoms niekuomet nebus per daug.
Visi šie kremai kvepia švelniai ir maloniai, kiekvienas skirtingai, atitinkamai sudedamosioms dalims. Konsistencija taip pat daugiau mažiau tokia pati, gal tik vienas kitas yra kiek tirštesnis ar skystesnis nei likusieji. Maloniai nustebino tai, jog šie kremai itin greit įsigeria į odą. Po kelių minučių visiškai nebebus jokių įkalčių, jog tepėte rankas kremu (išskyrus tai, jog rankų oda taps švelni ir pamaitinta). Už tai jums bus dėkingos tiek rankos, tiek visi daiktai, kuriuos sugalvosite paimti po to.
Na, o dabar šiek tiek apie kiekvieną kremą atskirai.

 Organic Olive. Kvapas itin malonus, asocijuojasi su prabanga ir šiltais kraštais. Sudėtyje yra organinių alyvuogių ir kukui riešutų aliejų. Drėkina, sušvelnina, nuramina bei apsaugo rankų odą.

 Organic Argana. Švelnus, kiek saldus, dėl kažin kokios priežasties vaikystę primenantis kvapas. Sudėtyje yra organinio arganų aliejaus, kakavos sviesto, vitamino E. Drėkina, atgaivina, minkšina bei atkuria rankų odą.

 Organic Avocado. Švelniai gaivus kvapas. Sudėtyje yra organinių avokadų ir sviestmedžių aliejų. Konsistencija kiek tirštesnė, bet to ir galima tikėtis – tai yra kreminė kaukė rankoms. Maitina, sušvelnina, atgaivina ir atkuria rankų odą bei nagų odeles.

 Organic Marula. Itin gaivus, vasariškas kvapas. Sudėtyje yra organinių kietrių ir saldžiųjų migdolų aliejų, lotosų ekstrakto. Kiek skystesnė konsistencija. Drėkina, sušvelnina ir atgaivina rankų odą bei nagų odeles.

 Organic Cannabis. Švelnus, neįkyrus kvapas. Sudėtyje yra organinių kanapių ir sezamų aliejų. Maitina, atkuria, nuramina bei apsaugo rankų odą.

 Visi šie kremai turi panašumų, tačiau kiekvienas turi ir išskirtinio savito žavesio. Dėl jų greito įsigėrimo į odą savybės rekomenduoju juos išbandyti visų odos tipų žmonėms, ne tik sausos odos savininkams.

Nepamirškite rūpintis savo rankų oda visais metų laikais!

 


Linkėjimai iš palėpės,
Evita

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-10-13