Natūralumu kvepiančios COTTAGE priemonės!

Sveikos, merginos!

Atėjus vasarai ir karštiems orams, svarbiau už bet kokį makiažą tampa švaros ir gaivos pojūtis. Žinoma, dėl to ir maudynės duše tampa kur kas dažnesnės. Tad natūralu, kad dar labiau atkreipiame dėmesį į priemones, kurias naudojame kūno prausimui. Šiandien pakalbėkime apie COTTAGE kūno prausimui skirtas priemones.

COTTAGE prekinis ženklas išsiskiria ypatingais kvapais, patrauklia produktų išvaizda bei originalumu. COTTAGE dirba su garsiausiais pasaulio kvepalų kūrėjais, kurie padeda atrasti originalius, natūralius ir patrauklius kvapus. Įmonė rūpinasi savo klientų oda, tad kompanijos tyrimų ir vystymo centras nuolat atnaujina aktyviųjų ingredientų ir natūralių ekstraktų sąrašą. Taigi, putojančios, švelnios konsistencijos, prisotintos drėkinamuoju kompleksu COTTAGE priemonės kviečia pasinerti į nuostabų gamtos pasaulį!

Trumpai pristatysiu savo 4 išbandytas, skirtingų kvapų dušo želes:

COTTAGE STRAWBERRY & MINT dušo želė

COTTAGE GRAPEFRUIT dušo želė

COTTAGE LA GUIMAUVE MARSHMALLOW dušo želė

COTTAGE CERISE NOIRE & PISTACHE dušo pienelis

Apie kiekvieną iš šių priemonių labai plėstis neverta, nes esminis jų skirtumas yra kvapai. Visos priemonės yra kreminės konsistencijos, puikiai nuprausia, padrėkina odą, o po maudynių oda tampa itin maloni liesti ir švelni. Svarbu ir tai, kad priemonės puikiai putoja ir skalsiai naudojasi. Būtent šių kvapų pasirinkimą lėmė tai, jog norėjau ganėtinai gaivių arba labai lengvai salstelėjusių kvapų priemonių, neriečiančių nosies. Dar vienas esminis faktorius yra tai, kad kvapai nėra pernelyg sintetiniai, jie ganėtinai švelnūs, lengvi ir tikrai puikiai atkartojantys tam tikrų augalų ar vaisių natūralius kvapus. Štai, pavyzdžiui, braškių ir greipfrutų ekstrakto sudėtyje turinčios priemonės kvepia kone identiškai, kaip šviežios braškės arba ką tik nuluptas greipfrutas. Energija užplūsta vos tik atidarius pakuotę! Svilarožių ekstraktu papildyta ir zefyrų kvapu praturtinta dušo želė savyje turi lengvo saldumo, kuris juntamas prausiantis, tačiau visai neerzina. Trešnių ir pistacijų kvapo savyje turinti priemonė yra saldžiausia iš šių keturių, tačiau, pasikartosiu, rinkausi kvapus, kurie būtų lengvi, todėl ir ši priemonė nėra per daug saldi net man, nemėgstančiai perdėtai saldžių kvapų. Atidarius pakuotę pasklinda užburiantis ir raminantis uogų kvapas, kuris maudynes paverčia dar malonesnėmis.

Taigi, apibendrinant visas išbandytas priemones galiu teigti, kad jos tikrai vertos dėmesio ne tik dėl puikiai atliekamos funkcijos, tačiau ir dėl itin natūralių, gaivių, lengvų kvapų, kurie neerzina, neužsilaiko ant odos pernelyg ilgai ir nesukelia jokio diskomforto. COTTAGE asortimente tikrai kiekviena iš Jūsų atrasite sau priimtiniausią kvapą: bene patį gaiviausią – greipfrutų, o galbūt saldžios karamelės?

Saulėti linkėjimai,

Simona

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.