Natūralaus įdegio efektas su COCOA BROWN TAN priemonėmis!

Atėjus vasarai, kiekvienai iš mūsų tampa aktualu gražiai, tolygiai įdegusi oda. Tačiau, kaip to pasiekti, jei didžiąją laiko dalį praleidžiame darbuose ar moksluose ir laiko deginimuisi visiškai nelieka? Tokiu atveju, į pagalbą čiumpame savaiminio įdegio priemones!

Šiandien papasakosime apie savaiminio įdegio putas, suteikiančias šokoladinį odos atspalvį. Tai ypač greito veikimo priemonė – įdegis pasimato po 1 valandos! Tolygus įdegis išlieka iki 7 dienų. Putos yra nelipnios, purios konsistencijos ir malonaus gėlių kvapo. Taip pat, ši savaiminio įdegio priemonė netestuota su gyvūnais, sudėtyje nėra parabenų.

Naudojimas: rekomenduojama padaryti alergijos testą. Ant mažo odos ploto užtepkite nedidelį kiekį produkto ir stebėkite, ar per 24 – 48 valandas nepasirodė nepageidaujamų požymių.

Paruoškite savo odą savaiminiam įdegiui. Porą dienų prieš aplikaciją, keletą kartų švelniai nušveiskite odą, naudodami šveitimo pirštines arba COCOA BROWN TOUGH STUFF 3 IN 1 kūno šveitiklį. Taip pat, dažnai drėkinkite odą – rytais ir vakarais. Savaimino įdegio aplikacijos dieną patartina nebenaudoti odos šveitimo priemonių. Oda turi būti sausa, nesikvėpinkite kvepalais ar kitomis priemonėmis, nes tai gali pakenkti savaiminio įdegio veikimui. Cocoa Brown putos turi spalvos gidą, tad puikiai matysite, kurios kūno vietos liko nepateptos produktu. Rankas, pėdas, kelius ir alkūnes reiktų patepti kūno kremu, nes tai sausiausios kūno vietos. Tolygiai padengus savo odą savaiminio įdegio putomis, palaukite 1, 2 ar 3 valandas prieš nuplaunant duše. Kuo ilgiau lauksite, tuo įdegis bus intensyvesnis, tačiau po 3 valandų putos yra maksimaliai absorbuojamos.

Patarimas: Duše, nuplaunant odą, nerekomenduojame naudoti šampūno ar dušo želės, nes šiose priemonėse esantys skirtingi p.H lygiai gali sutrikdyti įdegio vystymąsi.

Cocoa Brown savaiminio įdegio priemones galite palikti veikti per naktį, tačiau, kaip jau minėta, po 3 valandų oda produktą absorbuoja maksimaliai.

Šios savaiminio įdegio putos puikiai tinka ir veido odai – putų sudėtis yra be aliejų, tad yra neužkemšamos veido poros.

Taip pat, jei yra poreikis odos depiliacijai, patartume tai atlikti keletą dienų prieš tepimąsi savaiminio įdegio putomis. Jei naudojate skutimosi peiliukus, rekomenduojame šalinti plaukelius arba dieną prieš, arba dieną po įdegio putų naudojimo. Būtinai naudokite skutimosi putas ar kremą, kuris veiktų kaip barjeras tarp odos ir peiliuko ašmenų.

Jei pastebėjote, jog po keletos naudojimų, jūsų oda krūtinės ir blauzdų srityse neįgauna norimo įdegio, turime jums patarimą – prieš pat savaiminio įdegio putų naudojimą, lengvai patepkite reikiamas vietas citrinos sultimis. Kadangi šios odos vietos yra itin plonos pas daugelių žmonių, o savaiminio įdegio priemonės veikia odos paviršiuje, taip tose vietose įdegis atrodo švelnesnis. Citrinos sultys suaktyvina putų sudėtyje esančius ingredientus ir padeda pasiekti norimą įdegį. Cocoa Brown 1 Hour Tan savaiminio įdegio putos veikia drauge su jūsų oda, išskiriant melanoidus (pigmentą) paviršutiniuose odos sluoksniuose. Po 7 dienų įdegis pradeda blėsti, nes jūsų oda natūraliai keičia senas odos ląsteles naujomis. Tačiau laikotarpis per kurį pasišalina įdegis skiriasi kiekvienam asmeniui individualiai. Norint, jog įdegis blėstų tolygiai, rekomenduojamas švelnus odos šveitimas kasdien, praėjus keletai dienų nuo pirmos aplikacijos. Dažna klaida, kai bandoma pašalinti įdegį šiurkčiai šveičiant odą po 7 dienų, tada odos atspalviuose gali atsirasti netolygumų. Lengvesniam įdegio pašalinimui taip pat galite pasinaudoti šiuo patarimu: prieš einant miegoti, ištepkite odą kūno kremu, turinčiu aliejinį pagrindą. Ryte duše nušveiskite odą šiuo deriniu – sumaišykite pusės citrinos sultis su keliais šaukštais sodos ir šveitikliu COCOA BROWN TOUGH STUFF 3 IN 1.

Šia savaiminio įdegio priemone naudojasi ir garsioji Kylie Jenner. Ne kartą skelbusi žiniasklaidoje, jog jos įdegį palaiko Cocoa Brown 1 Hour Tan priemonės.