Lygesnė ir stangresnė oda su GEOMAR!

Sveikos!

Manau visos esame girdėjusios,  o dauguma gal ir bandė populiariuosius GEOMAR kūno šveitiklius. Bet ar esate bandžiusios jų kūno kremus, aliejus ar kitus odos priežiūros gaminius? :) Būtent šiandien ir norėčiau pakalbėti apie naujieną – GEOMAR purvo kremą kūnui.

Pačio produkto yra be galo daug – net pusė litro (500 ml), tai tikrai labai ilgam užtenka. Atidarius pakuotę pats kremas labai kvepia jūra.. Tokia švara, gaiva, tikrai mintimis nusikeli prie druskingos jūros. Konsistencija irgi labai įdomi. Imasi kaip kremas, bet pradėjus sklaidyti ant odos virsta lengvu geliu, kuris akimirksniu įsigeria, maloniai šaldo ir nepalieka riebumo pojūčio.

Na, bet gana smulkmenų. Pakalbėkime apie jo funkcijas ir pažadus. Gamintojas žada, jog šis kremas turi intensyviai stangrinti odą, kovoti su nelygia odos tekstūra, reljefu ir celiulitu. Ar tai daro? Iš tiesų užtepus ant odos (aprašyme nurodo, jog reikia tepti kremą iš apačios į viršų) jaučiasi toks stangrinimo efektas. Atrodo oda tempias į viršų, toks lyg lifting‘as. Pati oda atrodo lygesnė, sveikesnė, sulygėja spalva ir tekstūra. Rekomenduojama naudoti 30 dienų kiekvieną dieną norint pasiekti geriausių rezultatų, bet man asmeniškai net ir po kelių kartų jautėsi ir matėsi problematiškų vietų pagerėjimas.

 

Sudėtis? Visai nebloga! Trigliceridai intensyviai drėkina, saugo ir atstato odą. Ginkmedžio ir žaliosios kavos ekstraktas skatina odos kraujotaką, limfotaką, todėl mažėja celiulitas ir yra skatinamas odos atsinaujinimas. Be alkoholio, parabenų ir sulfatų. Tik noriu paminėti, jog sudėtyje yra druskos, tad jeigu Jūsų oda yra atopiška, be galo sausa ir jautri – naudoti atsargiai.

Iš tiesų likau labai patenkinta šiuo kūno purvo kremu, tikrai po naudojimo oda pasidarė stangresnė, lygesnė ir gražesnė. Toliau naudosiu priemonę ir žiūrėsiu kaip viskas atrodys kai jau kremas bus į pabaigą, bet kol kas labai viskas patinka ir tinka. Ypač praverčia ypatingomis progomis, pvz.: dėvint atvirą suknelę, kuomet norisi, jog viskas atrodytų tobulai. O šis kremas tikrai padeda tą padaryti :)

Rekomenduoju! ♥

Kviečiu paskaityti ir daugiau mano apžvalgų Instagram’o platformoje kottybeauty

Priemonę nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šią ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS parduotuvėse.


Paskelbta: 2019-11-13