Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Laura: WOMEN'SECRET kūno miglos - šios vasaros simbolis!

Kuo kvepia vasara? Šviežiai nušienauta žole? Gaiva, po ką tik prapliaupusio lietaus? O gal kremu nuo saulės, kuris šiuo laikotarpiu tampa geriausiu mūsų draugu? Man vasara kvepia sunokusiais vaisiais ir uogomis, jūra bei atostogomis. Metu, kai galima neskaičiuojant laiko drybsoti paplūdimyje, iš lėto skaitant mėgstamą knygą, naktinėti mieste ir iškeisti intensyvius kvepalus į gaivius kūno purškiklius. Ne paslaptis, jog vasarą norisi lengvumo, todėl noriu pasidalinti su Jumis nuomone apie WOMEN'SECRET kūno miglas, kurias drąsiai galima pavadinti vasaros sinonimu.

 

 

WOMEN'SECRET prekės ženklas garsėja ne tik drabužių, naktinių, maudymosi kostiumėlių ir aksesuarų kūrimu, bet ir parfumerijos gaminiais. Priemonių dizainas sukuria įspūdį, jog jos yra sukurtos asmeniškai tau. Kaip teigia gamintojas, WOMEN'SECRET moters pasaulis paslaptingas, o jos aromatas – tai individualus ir intymus papuošalas. Džiaugiuosi, jog EUROKOS suteikė galimybę išbandyti šias kūno miglas būtent dabar. Šaltuoju metų laiku nesu linkusi naudoti kūno purškiklių, tačiau vasarą mielai jas įsimetu į rankinę. Juk tai ne tik malonus aromatas, bet ir puikus būdas atsigaivinti!

Kalbant apie priemonių dizainą, negaliu praleisti progos vėl paminėti, jog tai tikras vasaros simbolis – ryškios, akį traukiančios pakuotės primena saulėtas dienas. Kūno dulksnų buteliukus puošia kuklūs ir žaismingi kaspinėliai. Na, o kvapai... Sunku išsirinkti mėgstamiausią.

Pirmasis kvapas, kurį išbandžiau – WOMEN'SECRET KISS MOMENTS. Aprašyme teigiama, jog tai gėlių aromatas, papildytas vaisių ir vanilės natomis. Reikėtų atkreipti dėmesį, jog kvapai ant kiekvieno žmogaus odos atsiskleidžia individualiai, tad aš apibūdinčiau šį aromatą, kaip moterišką, elegantišką ir saldų. Tokį įspūdį sustiprina raudonos spalvos įpakavimas. Taigi, WOMEN'SECRET KISS MOMENTS mielai rinkčiausi einant į vakarėlį ar besiruošiant romantiškam pasimatymui.

 

 

Kita – WOMEN'SECRET EXOTIC LOVE kūno migla bus naudojama ne tik vakarais. Oranžinė pakuotė ir priemonės pavadinimas sufleruoja, koks bus aromatas. Egzotiškas, vaisinis ir nerūpestingas! Todėl jeigu norite pasijusti it tropikuose – ši kūno migla kaip tik Jums! Pirmiausia atsiskleidžia viršutinės natos – ananasai ir persikai. O vėliau juntamas lengvas gėlių ir uogų kvapas, primenantis tirštą vasaros kokteilį. Be to, kūno miglą galima drąsiai pasiimti į kelionę – ji puikiai tiks tiek popietei su draugėmis mieste, tiek vakarienei restorane.

 

 

Na, o paskutinė, kūno migla WOMEN'SECRET DOLCE VITA – tikra gaivos bomba, leidžianti mintimis nusikelti ant jūros kranto. Kvapas lengvas, neintensyvus, ypač turėtų patikti toms, kurios mėgsta citrusinių vaisių aromatus. Citrinų ir bergamočių gaiva juntama vos tik pasipurškus ir dominuoja visą laiką. Dienos eigoje atsiskleidžia subtilūs gėlių akordai, suteikiantys kvapui romantikos. Mano verdiktas – šis kvapas universaliausias iš visų, todėl tiks į darbą, paplūdimį, pasimatymą ar bet kur kitur.

 

 

Blizgučiai! Vos nepamiršau apie juos paminėti. WOMEN'SECRET KISS MOMENTS ir WOMEN'SECRET EXOTIC LOVE kūno miglų dugne yra auksinių blizgučių. Papurčius priemonės buteliuką, jie pasiskirsto po visą skystį ir gražiai žiba. Tiesa, užpurškus miglą ant odos, blizgučių nelieka, tačiau man tai galbūt netgi privalumas. Labiau norėčiau pasidžiaugti tuo, jog, lyginant su kitomis panašaus pobūdžio priemonėmis, pakankamai ilgai išlieka kūno purškiklių kvapas – keletą valandų. Taigi, nuoširdžiai rekomenduoju išbandyti WOMEN'SECRET kūno miglas ir galbūt jos taps Jūsų šios vasaros simboliu.

Kilus klausimams, drąsiai galite juos užduoti mano Instagram paskyroje @laura.sakirovaite.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-06-17