Uždaryti
Išjungti
Prisijungti
Uždaryti
Jūsų krepšelis tuščias

Laura: pasiruošimas Helovynui su MOON ir KISS priemonėmis

Helovynas. Švęsti šios šventės neturiu įpročio, bet nepraleidžiu progos paeksperimentuoti su makiažo priemonėmis ir pasidaryti keletą smagių nuotraukų!

Šiemet šiurpų įvaizdį kūriau ant rankos. Prieš porą metų jau esu tai bandžiusi, bet susidūriau su priemonių stoka ir nepavyko taip, kaip norėjosi. Šį kartą EUROKOS suteikė galimybę pabandyti kūno ir veido dailei skirtas MOON priemones, puikiai papildančias Helovyno makiažą. Skystas lateksas, vaškas žaizdoms kurti ir dirbtinis kraujas – elementai, be kurių sunku apsieiti, norint sukurti tikroviškus įdrėskimus, žaizdas, randus ir pan.

 

 

Kadangi dariau būtent žaizdą, man labai pravertė MOON TERROR LIQUID LATEX skystasis lateksas. Šią priemonę nesudėtinga naudoti, ji greitai džiūva ir naudojasi gan taupiai. Tik konsistencija galbūt galėtų būti šiek tiek tirštesnė. Būtent tirštumo ir tekstūros man suteikė paprasčiausia popierinė servetėlė, kurią sluoksniavau ir klijavau ant skysto latekso. Suteikti žaizdai tikroviškumo padėjo MOON FAKE BLOOD makiažo priemonė. Dirbtinio kraujo konsistencija man patiko ir labai tiko mano „įpjovimui“ užpildyti. O, kalbant apie dažus, panaudojau tik mėlyną spalvą, norėdama suteikti rankai melsvą atspalvį. Vėliau pasitelkiau savo fantaziją ir dar pridėjau violetinių, pilkšvų ir juodų spalvų iš turimos PHYSICIANS FORMULA akių vokų šešėlių paletės. Bene įdomiausia mano rankose atsidūrusi priemonė – MOON TERROR FX SCAR vaškas, kuriuo galėjau patobulinti savo sukurtą žaizdą, pridėti smulkesnių detalių. Jo tekstūra yra tiršta ir lipni, tad galima eksperimentuoti ir pasidaryti įvairiausius specialiuosius efektus ant veido ar kūno.

Na, o čia mano eksperimentų rezultatas:

 

 

Įvaizdžiui „cinkelio“ suteikė dirbtiniai KISS nagai, nes mano manikiūras su blizgučiais būtų nelabai tikęs :)) Iš tikrųjų, net buvau pamiršusi apie tokį dalyką, kaip dirbtiniai nagai, bet šioje situacijoje jie mane išgelbėjo. Patiko patrauklus dizainas, dydžių pasirinkimas, o labiausiai – tai, kad juos galima klijuoti dviem būdais: klijais (norint ilgalaikio efekto) arba specialiais lipdukais, kurie nelaiko taip ilgai, bet puikiai tiks fotosesijai ar šventei. 

 

 

Visos priemonės, kurias pasitelkiau, kurdama žaizdą ant savo rankos:

Apie savo išpieštą ranką sulaukiau nemažai komentarų „fuui“ arba „kaip baisiai atrodo“, kuriuos šiame kontekste priėmiau kaip komplimentus :)) MOON priemonės man patiko tuo, jog įsitikinau, kad net ir su makiažu niekaip nesusijęs žmogus gali sukurti visai neblogą Helovyno įvaizdį. Profesionalus grimas galbūt ir nepavyks, tam reikia didesnio žinių ir priemonių bagažo, bet pradedančiajam ši kosmetika– pats tas. O KISS priklijuojami nagai leido suprasti, kad šioje srityje jau yra nemažai pažengta, tad fotosesijai ar šventei dirbtiniai nagai – tikrai geras pasirinkimas.

 

 

Taigi, jeigu norite pasidaryti šiurpią fotosesiją ar sukurti Helovyno vakarėlio įvaizdį, eurokos.lt tikrai rasite, ką įsidėti į krepšelį. O kilus klausimams, galite juos užduoti mano Instagram paskyroje @laura.sakirovaite.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-10-26