Laura: išbandau kvapnias CAFE MMI priemones

Man atrodo, kad pasaulyje nerastume merginos, kuri nemėgsta kvapnių kūno priežiūros priemonių. Kvapas gali tiek daug – sukelti prisiminimus apie pirmąjį pasimatymą ar mintimis nukelti ant gaivinančio vandenyno kranto. Būtent apie kvapą ir prieinamą kainą aš pagalvoju, kai kalbama apie CAFÉ MIMI grožio priemones. Jas šiandien ir aptarsiu.

 

 

CAFÉ MIMI prekių ženklas iš kitų išsiskiria ryškiomis pakuotėmis ir nuostabiais aromatais. Be to, didelė dalis jų priemonių yra natūralios, gausios įvairių augalų ekstraktų, eterinių aliejų. Nemažai pakuočių yra draugiškos gamtai ir tinkamos perdirbti.

Pirmiausia noriu pristatyti man visiškai naują dalyką – CAFE MIMI ANTISTRESS želė tekstūros vonios putas. Skamba keistai? Atrodo dar keisčiau! Tai indelyje esanti priemonė, kurią į vonią galima įsidėti tiesiog... rankomis. Trinant priemonę tarp delnų po tekančiu vandeniu, želė virsta putomis, o vonios kambarys prisipildo malonaus kvapiųjų kanangų aromato. Nepasakyčiau, kad priemonė labai taupiai naudojasi, tačiau ir kaina nėra didelė. Be to, aš nemėgstu vonios putų didelėse talpose, nes man greitai pabosta jų kvapas. O sunaudojusi šias, galėsiu išbandyti ką nors naujo. Priemonėje yra 95 % natūralių ingredientų, o pakuotė pagaminta iš 100 % perdirbamo plastiko.

 

 

Kita priemonė, kurią tikrai rastume kiekvieno vonioje – kūno prausiklis. Pasirinkau išbandyti CAFE MIMI GUAVA & STRAWBERRY dušo želę. Vėlgi, negaliu nepaminėti jos aromato, kuriame juntamos saldžios sunokusios braškės paskendusios tropinių vaisių sultyse. Dušo želės tekstūra kaip įprasto prausiklio, neriebi. Priemonė gerai putoja, o ją nuskalavus, kvapas kurį laiką dar lieka ant odos.

 

 

Kadangi žinau, jog CAFE MIMI priemonės yra labai kvapnios, vieną jų pasilikau išbandyti kitą kartą, kad aromatai per daug nesusimaišytų. Besiruošdama naujajam SPA ritualui, į vonią įsimečiau CAFE MIMI LITCHI & NONI kvapnųjį vonios burbulą. Šio prekių ženklo vonios burbulus bandau ne pirmą kartą. Man patinka didelis kvapų ir spalvų pasirinkimas, priemonė gerai putoja ir nesausina odos, kas dažnai būdinga vonios burbulams.

 

 

Na, o kaipgi vonios procedūras galima užbaigti nepalepinus savo odos? Tam naudojau CAFE MIMI MANGO & COCONUT kūno kremą (arba sviestą), kuris savo aromatu mane nukėlė kažkur toli toli, į tropikų salas. Nors parašyta, kad tai yra mangų ir kokosų kvapo priemonė, aš jaučiau tik mangų aromatą ir įsivaizdavau, jog kur nors Meksikoje skinu sunokusius vaisius tiesiai nuo medžių. Priemonė yra tirštos, sviestinės tekstūros, tačiau gerai įsigeria ir oda lieka pamaitinta. Priemonės talpa nedidelė, tad susinaudos greitai, tačiau aš ne prieš vėliau nusipirkti pakartotinai.

 

 

Apibendrinant CAFE MIMI spalvų bei kvapų pasaulį, galiu pasakyti, jog net jeigu nesate vonios procedūrų mylėtojos ir Jūsų netraukia vonios burbulai ir putos, išbandykite kitas priemones. Saldžių vaisinių kvapų mėgėjoms tikrai patiks dušo želė ir kūno sviestas. O jeigu Jūsų vonios spintelėje priemonės jau nebetelpa – palepinkite mamą, sesę ar draugę!

Malonių SPA procedūrų!

@sakirovaite

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-05-28