Kūno sviestas, losjonas ir prausiklis, kurių kvapas pakerėjo! TREE HUT priemonių apžvalga dalinasi Emilija

Šioms TREE HUT priemonėms neatsispirsite, pažadu!

Noriu su Jumis pasidalinti kūno priežiūros priemonėmis, kurias džiaugiuosi atradusi dar vasaros pradžioje.

Pirmiausia, trumpai apie TREE HUT! Priemonės yra iš Amerikos, jų sudėtyje nėra parabenų ir sulfatų, priemonių aromatai išlieka ilgiau nei kitų priemonių, taip pat jos pasižymi intensyviu odos drėkinimu.

Aš pasirinkau išbandyti liniją su mangų aromatu, kas mane tikrai sužavėjo.

 

 

Pradėsiu nuo kūno prausiklio TREE HUT SHEA MOISTURIZING TROPICAL MANGO

Šio kūno prausiklio tekstūra yra labai skysta, tačiau jis turi tokį tarsi aliejinį slydimą, kuris lengvai pasiskirsto po visą kūno odą ir negausiai putoja. Man tai labai patiko, nes nemėgstu, kuomet priemonės gausiai putoja - labiausiai patinka slydesnės tekstūros prausikliai.

Šio prausiklio pakaks tikrai ilgam, nes užtenka vieno didesnio kaušelio, kuris telpa į delną, visam kūnui. Aromatas yra nepaprastai skanus ir malonus, toks vasariškas ir nukeliantis į šiltus kraštus!

 

 

TREE HUT SHEA MOISTURIZING TROPICAL MANGO kūno losjonas

Kadangi vasaros pradžioje dar nebuvau įdegusi ir kūno odai drėkinimo reikėjo minimalaus, pasirinkau išbandyti TREE HUT kūno losjoną. Ši priemonė taip pat yra nepaprastai aromatinga, ji lengvai pasiskirsto ir įsigeria į kūno odą.

Tekstūra lengva, tačiau drėkinimo rezultatas greitai pasijaučia. Rekomenduoju tiems, kam nepatinka riebios tekstūros kūno priemonės, tačiau reikia greito drėkinimo.

 

 

Paskutinė mano bandyta priemonė yra TREE HUT SHEA TROPICAL MANGO kūno sviestas

Šis kūno sviestas yra visai kitoks, nei esu bandžiusi anksčiau! Jis yra tikrai sviestinis, tačiau neturi riebumo ir klampumo pojūčio skirstant ant kūno odos. Mango vaisių kvapo drėkinamasis kūno sviestas padeda puoselėti šiurkščią, sausą, suskilinėjusią odą. Ši priemonė puikiai tiks alkūnėms, pėdoms ir kitoms greit išsausėti linkusioms kūno vietoms.

Priemonė drėkina ir atgaivina odą, suteikia švelnumo.

 

 

Mano atsiliepimas yra itin teigiamas, šias priemones ypač rekomenduoju naudoti vasaros metu ir neleisti išsausėti kūno odai. Nekantrauju išbandyti TREE HUT kūno šveitiklį ir kitų aromatų priemones!

@emiciute
 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-06-28