Indrės reikalai: egzistuoja kaukės, kurios veikia!

Man asmeniškai nėra nieko geriau už vakarus, kada po ilgos darbo dienos galiu atsikvėpti ir nustūmusi visas užduotis į šoną, skirti likusį laiką sau. Tomis mano akimirkomis mėgstu įsijungti komikės Nikki Glaser podcastą, apdėlioti save kaukėmis ir mėgautis savo momentu.

Ne paslaptis –  mėgstu ieškoti bei išbandyti naujus produktus tam, kad vėliau galėčiau ateiti pas jus ir pasidžiaugti arba nusivilti naujausiu atradimu. Taip jau nutinka, dažniausiai aprašau tik teigiamai vertinamas priemones, tačiau taip vyksta nespecialiai! Prieš tam tikriems produktams atsirandant mano kosmetinėje ar vonios kambaryje aš nuodugniai perskaitau atsiliepimus apie produktą, pasidomiu apie įmonę ir taip pat užmetu akį į sudėtį. Taip vyksta todėl, kad nemėgstu apsikrauti nereikalingomis priemonėmis, kurių žinau jog nenaudosiu, o ir eksperimentuoti su savo oda (ypač veido) visai neturiu didelio noro.

Šiandien į mano rankas pateko keletas BEAUTY PRO kaukių. Prieš pradedant pasakoti savo įspūdžius apie kaukes, paminėsiu keletą man itin svarbių dalykų apie šį prekės ženklą:

✅ Lakštinės kaukės yra be plastiko, todėl jos praėjus 75 dienoms – suyra!

✅ Kaukių sudėtyje naudojamos medžiagos, kurios tvariai gaunamos iš etiškų tiekėjų. Tai reiškia, jog medžiagos gaunamos iš tiekėjų, kurie etiškai elgiasi ir su darbuotojais, ir su aplinka.

✅ „BeautyPro“ gali didžiuotis ir tuo, jog yra pripažinta „PETA“ orgnizacijos, kadangi yra prieš gyvūnų išnaudojimą ir kuriant savo produktus jų neišbando ant gyvūnų.  

Paminėjau tik keletą dalykų, kurie man yra itin aktualūs renkantis kosmetikos ar kitas grožio priemones, todėl nieko nelaukusi skubu aptarti kiekvieną jų!

 

 

BEAUTY PRO DETOXIFYING veido kaukė

Tai lakštinė/burbulinė kaukė, kuri skirta išvalyti veido odos nešvarumus, poras ir riebios odos perteklių. Sudėtyje yra juodosios anglies bei AHA rūgščių, kurios ir padeda kovoti su anksčiau minėtais odos negerumais. Po naudojimo tikrai pastebėjau susitraukusias poras, jos buvo kur kas šviesesnės, tačiau rezultatas nėra ilgalaikis. Taigi norint turėti mažas poras kaukes reikėtų naudoti ne vieną kartą ir taip pat į odos priežiūros rutiną įtraukti kitas efektyvias priemones, kurios kovoja su poromis.

 

 

BEAUTY PRO THERMOTHERAPY WARMING SILVER FOIL veido kaukė

Ši kaukė ypatinga tuo, jog savaime sušyla, yra prisotinta vitaminu C ir žaliosios arbatos ekstraktu. Kaukė skirta sudrėkinti veido odą ir tai pajutau iš karto palaikius kaukę 20 minučių! Panaudojus nebuvo juntamas nemalonus lipnumas ar veido tempimas, todėl vertinu labai teigiamai. 

 

 

BEAUTY PRO FOOT & CALLUS PEEL pėdų kaukė

Ši priemonė vienareikšmiškai tapo mano favorite. Esu išbandžiusi nemažai įvairių brandų kaukes pėdoms, tačiau niekuomet nebuvo juntamas kažkoks efektas, nebent trumpalaikis, tačiau su šia kauke-kojine iki pat šiol matau rezultatą ir poveikį. Normalu, jog vasaros metu dažnai apnuoginam pėdas, nešiojam basutes ir pėdų oda tampa ne tokia švelni, bet po šios kaukės pėdos buvo toookios švelnutės ir kas svarbiausia, jos poveikis jaučiasi net septynias dienas! Po pirmosios dienos naudojimo, negyvos odos ląstelės vis dar šalinasi. Nežinau, kas padaro šią kaukę tokia ypatinga, tačiau noriu jos dar dar ir dar! Tiesa, kaukė nėra labai žemos kainos – apie 10 eur, tačiau Eurokos dažnai taiko BEAUTY PRO prekėms nuolaidas, todėl progai pasitaikius, tikrai ją kartosiu ir ne tik vasarą.

Taigi, tiek apie priemones šį kartą! Daugiau mano grožio produktų apžvalgų galite rasti Instagram paskyroje @indresreikalai

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-01-19