Gintarė: PALMER'S priemonės visam kūnui

Labai pamėgau Palmer’s prekinį ženklą dėl NATURAL BRONZE savaiminio įdegio losjono, tad norėjau išbandyti ir daugiau šio prekinio ženklo priemonių bei pasidalinti atradimais su jumis! Kadangi vasara jau čia pat, norisi savo kūno odą lepinti kiek tik įmanoma. Apie priemones, kurias išbandžiau ir mano nuomonę apie jas, kviečiu skaityti toliau apžvalgoje! :)

 

 

PALMER'S NATURAL BRONZE kūno losjonas

Tai priemonė, dėl kurios sužinojau apie šį prekinį ženklą! Niekad nerasdavau kokybiško savaiminio įdegio losjono, bet gavau rekomendaciją būtent šiam! Išbandžiau ir galiu pasakyti jog tai kolkas geriausia mano išbandyta savaiminio įdegio priemonė. Ji suteikia itin natūralų gelsvos-auksinės spalvos įdegį, nepalieka dryžių, netepa drabužių ir yra labai lengva naudoti. Naudojant kelias dienas iš eilės, išgausite intensyvesnę spalvą, nes aplikavus viena kartą, įdegis bus labai natūralus. Priemonė drėkina odą, jos nealergizuoja, o kvapas visiškai tobulas, lyg vaflių! Nuoširdi rekomendacija, pabandykite ir nenusivilsite!

 

 

PALMER'S RAW SHEA rankų kremas

Koncentruotas, stipriai drėkinantis ir apsaugantis rankų kremas. Palmer's prekinis ženklas pasižymi nuostabiais priemonių kvapais, tad ši priemonė turi tikrai labai malonų kvapą. Mano rankos linkę labai sausėti, o ši priemonė padeda su tuo kovoti, nes sudėtyje yra ingredientų sudarančių ant odos apsaugančią plėvelę. Manau jog ypač žiemai jis puikiai apaugos rankų odą.

 

 

PALMER'S COCOA BUTTER masažo losjonas

Ši priemonė yra tokia pat garsi kaip ir savaiminio įdegio kremas iš Palmer's. Tai losjonas, kuris padeda išvengti strijų. Jį labai pamėgę besaukiančios moteris! Tačiau strijų, daugiau ar mažiau, turime visos. Išbandinėjau šį losjoną ir galiu pasakyti jog strijų ryškumas tikrai sumažėjo, naudojimą tęsiu ir toliau, manau jog pilnam rezultatui reikia nemažai laiko.

 

 

PALMER'S COCONUT OIL kūno aliejus

Manau vasarai yra būtina turėti kūno aliejų! Kadangi kojos tampa vis atviresnės, mėgstu jį panaudoti jog suteikčiau švytėjimo efektą, o tuo pačiu oda atrodo ne tik estetiškiau, bet yra ir pridrėkinama. Šis aliejus labai malonios tekstūros ir nuostabaus kokosų kvapo. Bus mano palydovas visą vasarą!

 

 

PALMER'S COCOA BUTTER kulnų ir pėdų priežiūros priemonė

Tokios priemonės dar nebuvau bandžiusi. Tai tarsi vazelinas pėdoms, kuris apsaugo nuo skilinėjimo. Kadangi skilinėjimo problemos neturiu, naudoju tiesiog profilaktiškai dėl stovimo darbo ir jog išvengčiau odos sausumo. Pėdų odą tapo labiau pridrėkinta ir nesausėja. Dėl sudėtyje esančio pipirmėtės ekstrakto, tikėjausi jog priemonė šaldys, tačiau šio efekto nepajutau.

 

 

Ačiū, kad skaitėte! Gražios dienos!

Su meile, Gintarė - @gince7

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-05-27