FizzyLemonade: Depiliacijos ABC su GEOMAR

FizzyLemonade: Depiliacijos ABC su GEOMAR

Šį kartą apie depiliaciją namų sąlygomis. Prisipažinsiu, esu skutimosi peiliukų gerbėja ir man nėra nieko paprasčiau nei depiliacija šiuo metodu. Tačiau prasidėjus vasaros sezonui į plaukelių šalinimo procedūras reikia pasižiūrėti šiek tiek atsakingiau ir tam skirti daugiau dėmesio. Nors visų mūsų mylimas GEOMAR labiausiai žinomas dėl savo kūno tobulinimo priemonių: šveitiklių, purvo kremų bei kitų anticeliulitinių priemonių, pats metas išbandyti ir GEOMAR depiliacijos priemones, kurias galima įsigyti visose EUROKOS parduotuvėse bei eurokos.lt. Šioje apžvalgoje noriu pasidalinti savo depiliacijos rutina ir apžvelgti GEOMAR kūno depiliacijos rinkinį (depiliacinį vašką su rutuliniu aplikatoriumi), GEOMAR kojų ir rankų depiliacines juosteles, GEOMAR WAX CLICK - PEN veido depiliacinio vaško pieštuką, GEOMAR RIMODELLANTE kūno šveitiklį bei GEOMAR natūralų kūno aliejų.

 


Prieš kiekvieną depiliaciją, nesvarbu, ar tai būtų plaukelių šalinimas skutimosi peiliukais, vašku, depiliaciniu kremu ar aparatiniu metodu, visų pirma reikia paruošti odą ir pašiaušti, suminkštinti plaukelius. Šiai procedūrai renkuosi šveitiklius su natūraliais aliejais. Mano pasirinktas GEOMAR RIMODELLANTE kūno šveitiklis papildytas arganų aliejumi, sviestmedžių aliejumi, guaranų ir paprikų ekstraktais ir, žinoma, jūros druska. Esu ganėtinai jautrios odos, todėl aštrūs ir citrusinių vaisių ekstraktais papildyti šveitikliai mano odai netinka, todėl kiekvieną kartą renkantis šveitiklį, atkreipiu dėmesį ir į jo sudėtį. Prisipažinsiu, tokio malonaus šveitiklio dar nebuvau išbandžiusi. Kvapas švelniai saldus, jaučiamas vanilės ir gintaro aromatas. Šveitiklis tikrai atlieka savo funkciją, aliejais papildyta priemonė drėkina, oda tampa švelni. Prieš naudojimą, rekomenduojama rankomis sumaišyti druską ir aliejų iki vientisos spalvos bei konsistencijos. Būtinai šveitiklį tepkite ant drėgnos kūno odos, įmasažuokite ir nuplaukite vandeniu. Taigi, nušveitus negyvas odos ląsteles, paruošėme odą kitai grožio procedūrai.

 

Norėdama ne tik išbandyti GEOMAR depiliacijos priemones, bet ir padėti jums renkantis, nusprendžiau kojų plaukelių šalinimo procedūrai išmėginti dvi skirtingas priemones GEOMAR depiliacinį vašką su rutuliniu aplikatoriumi (kūno depiliacijos rinkinį) ir GEOMAR kojų ir rankų depiliacines juosteles bei jas palyginti.

GEOMAR kojų ir rankų depiliacinės juostelės skirtos visų tipų probleminei odai depiliuoti. Dėžutėje rasite 20 popierinių depiliacijos juostelių, kurių vaško sudėtis papildyta alavijų ekstraktu ir 4 servetėles su arganų aliejumi, kurios skirtos odai valyti po depiliacijos. Pradėkime. Jeigu patalpos temperatūra siekia 20 laipsnių šilumos, juostelių nereikia laikyti tarp delnų, kad vaškas sušiltų, taigi atskirkite juostelės dalis vieną nuo kitos, uždėkite ant norimos vietos plaukelių augimo kryptimi, prispauskite ir švelniais judesiais masažuokite. Depiliacijos juosteles dėkite tik ant nusausintos/sausos odos. Nepamirškite įtempti odos, o tuomet staigiu judesiu nuplėškite juostelę priešinga plaukų augimui kryptimi. Nepamirškite kvėpuoti…. Depiliacinę juostelę galima pakartotinai naudoti tol, kol ji limpa ir rauna plaukelius. Tiesa, šio vaško likučius pašalinsite tik su specialiu aliejumi. Taigi, išpakuokite dėžutėje esančią servetėlę arba vatos lapelį sudrėkinkite kūno aliejumi. Šiltu vandeniu plaudami odą, vaško nenuvalysite. Su šia priemone pašalinsite net ir 2-5 mm ilgio plaukelius. Tiesa, atidarius juostelių pakuotę jaučiamas labai gaivus alavijų aromatas.

 

O dabar metas GEOMAR depiliaciniam vaškui su rutuliniu aplikatoriumi (kūno depiliacijos rinkiniui). Ši priemonė taip pat skirta probleminei odai prižiūrėti, jos sudėtis papildyta greipfrutų ekstraktu. Vašką pašildžius, atsiskleidžia ryškesnis citrusinių vaisių aromatas. Priemonė tinka kojų, rankų, pažastų ir bikini srities plaukelių šalinimui. Dėžutėje rasite 100 ml vaško pakuotę su rutuliniu aplikatoriumi, 20 daugkartinio naudojimo medžiaginių juostelių. Prieš naudojimą, vašką pašildykite pagal instrukciją, pateiktą priemonės dėžutės nugarėlėje. Aš vašką šildžiau mikrobangų krosnelėje (600W - 30 s). Taigi, pradėkime. Ant buteliuko uždėjus rutulinį aplikatorių, apverskite jį, kad vaškas pasiektų aplikatori., Įsitikinkite, kad vaškas nėra per karštas, kad nenudegintų odos, ir ar pakankamai pašildytas, kad tinkamai teptųsi. Vašką tepkite plaukų augimo kryptimi, uždėkite juostelę, masažuojamaisiais judesiais ją prispauskite. Įtempkite odą ir staigiu judesiu nuplėškite juostelę priešinga plaukų augimui kryptimi. Kvėpuokite. :) Siūlau depiliuoti nedideliais plotais, tam, kad vaškas nesustingtų ant odos. Tobulam rezultatui pasiekti rekomenduojamas bent 5 mm plaukelių ilgis. Medžiaginę juostelę naudokite tol, kol ji limpa. Vaškas tirpsta vandenyje, todėl jo likučius lengvai nuplausite šiltu vandeniu. 

 

Palyginkime. GEOMAR depiliacinis vaškas su rutuliniu aplikatoriumi man buvo mažiau skausmingas, sakyčiau ir mažiau efektyvus, nes vieno potėpio/plėšimo metu buvo pašalinta mažiau plaukelių nei šalinant plaukelius su popierinėmis depiliacinėmis juostelėmis. Tačiau GEOMAR vaškas su rutuliniu aplikatoriumi man pasirodė elastingesnis, o ir depiliacijos juostelės tamprumas sumažino procedūros jautrumą. Atliekant depiliaciją namuose, manau, kad vėl rinkčiausi vašką su rutuliniu aplikatoriumi, kad mažiau skaudėtų. Nes vis dėl to „rauti“ plaukelius tenka man. Tačiau jeigu depiliacijos juostelę man galėtų nuplėšti kas nors kitas, rinkčiausi GEOMAR kojų ir rankų depiliacines juosteles, nes depiliacijos procesas tampa greitesnis.

Dar viena priemonė, kurią rūpėjo išbandyti yra GEOMAR WAX CLICK - PEN veido depiliacinio vaško pieštukas. Karantino metu, tikriausiai, daugelis mūsų buvo priverstos atrasti grožio procedūras namų sąlygomis. Viena iš jų – plaukelių depiliacija veido srityje. Taigi, šios situacijos paskatinta, nusprendžiau paįvairinti ir išmėginti antakių skliauto depiliacijai skirtą priemonę GEOMAR WAX CLICK - PEN, tinkančią net ir jautrios odos savininkėms. Šios priemonės dėžutėje rasite pieštuką su vašku, kuris papildytas greipfrutų ekstraktu, veido depiliacijai atlikti, 20 medžiaginių depiliacinių juostelių bei 2 servetėles odai valyti po depiliacijos. Pradėkime. Kaip teigia gamintojas, esant 20 laipsnių temperatūrai, pieštuko papildomai šildyti nereikia. Rekomenduojama depiliuoti plaukelius, kurių ilgis 2-5 mm, tad antakių skliauto depiliacijos atveju, tikėtina, kad pašalinsite tik smulkiuosius plaukelius, o ir formuoti antakių su vašku nepatarčiau. Vienam potėpiui rekomenduojama pieštuką spustelti keturis kartus. Vašką tepkite plaukų augimo kryptimi (kadangi antakių plaukeliai auga nenuosekliai, depiliuokite dalimis), uždėkite juostelę, masažuojamaisiais judesiais prispauskite ją, įtempkite odą ir staigiu judesiu nuplėškite juostelę priešinga plaukelių augimui kryptimi. Oda iškart gali būti paraudusi. Neišsigąskite, paraudimas išnyks jau po keleto valandų patepus ją natūraliu aliejumi. Po depiliacijos, vaško likučius pašalinsite tik su aliejais papildyta servetėle ar aliejais sudrėkintu vatos lapeliu. Manau, kad priemonė savo funkciją atliko, o ir vargti ieškant smulkiausių plaukelių nereikėjo. Nors tamsūs plaukeliai liko, juos nesudėtingai pašalinsite pincetu. Jeigu veido srityje augantys plaukeliai nėra „pūkeliai“, efektyviau būtų naudoti vaško juosteles ar depiliuoti karštu vašku.

 

Pabaigai pasidalinsiu tobula priemone tinkančia po depiliacijos ir kasdieniam naudojimui, tai GEOMAR natūralus kūno aliejus

 

Kaip jau minėjau anksčiau, priemonę galima naudoti vaško likučiams šalinti po depiliacijos. Natūralus kūno aliejus drėkina ir maitina, suteikia odai minkštumo, stangrumo. Priemonės sudėtis papildyta saldžiųjų migdolų, ryžių aliejais. Tinka naudoti masažo metu. Po depiliacijos masažuojamaisiais judesiai ištepkite kūno odą aliejumi. Norint optimalaus drėkinimo efekto, priemonę tepkite ant drėgnos odos. GEOMAR natūralų kūno aliejų galite naudoti ir kūno tobulinimui, masažuojant vietas, linkusias suglebti: krūtinę, šlaunis, sėdmenis.

Jeigu vis dar ieškote priemonių depiliacijai namų sąlygomis, rekomenduoju išbandyti GEOMAR.

Apžvalgos autorė: FizzyLemonade

 

 

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2020-06-23