Ekologiška kosmetika, tinkama visai šeimai

Ekologiška kosmetika, tinkama visai šeimai.

Manome, jog neretas mūsų susimąstome apie priemones, kurias naudojame. Ne tik, kaip jos veikia mūsų kūną, bet ir apie tai, kaip jos veikia gamtą tiek jas gaminant, tiek jas panaudojus. Norisi savo padaromą žalą sumažinti iki minimumo, o geriausias būdas tai padaryti yra susitelkti ties kasdienybėje naudojamais produktais. Todėl šįkart pristatome Jums ekologiškas kosmetikos priemones, tinkamas visai šeimai, kurias naudodami pasirūpinsite ne tik savimi, bet ir aplinka.

Alkmene. Šis prekės ženklas turi platų spektrą priemonių, skirtų pasirūpinti visu Jūsų kūnu nuo galvos iki kojų: plaukų šampūnai, dušo želės, dantų pastos, veido prausikliai, kūno kremai – ir tai net ne viskas! Taip pat, kadangi šiems produktams kvapą suteikia natūralūs ingredientai, priemonės yra itin universalios, tinkančios visiems, nepriklausomai nei nuo amžiaus, nei lyties. Beje, Alkmene priemonės yra labai švelnios, tad puikiai tinka jautresnei ir probleminei odai. Tad ši ekologiška kosmetika be abejonės gali pasirūpinti kiekvienu šeimos nariu.

 


Natura Siberica. Nuostabi Sibiro gamta, atsispindinti ekologiškuouse Natura Siberica produktuose – šio prekės ženklo priemonių sudėtyje aptiksite nemažai retų bei autentiškų Sibiro augalų. Natura Siberica taip pat turi itin platų priemonių asortimentą: nuo plaukų šampūnų ir kaukių iki veido serumų, šveitiklių bei kremų. Tačiau, kadangi dauguma priemonių pasižymi kiek gaivesniais, vaisiniais ar uogų kvapais, Natura Siberica yra išleidusi specialią liniją, skirtą tik vyrams. Nė vienas šeimoje neliks užmirštas!

 Beauty Pro. Itin švelnios, bet veiksmingos vienkartinės kaukės, kuriose nėra plastiko, o produktai netestuojami ant gyvūnų. Šis daug apdovanojimų pelnęs prekės ženklas iš Korėjos neapsiriboja vien veido priežiūra, kaukių asortimente galima rasti kokybiškų priemonių, skirtų plaukų, rankų, bei kojų priežiūrai. Ir kas pasakė, jog vienkartines kaukes naudoti gali tik moterys? Švelnios, skaisčios ir prižiūrėtos odos nusipelnė kiekvienas!

Geomar. Šis prekės ženklas specializuojasi kūno ir veido tobulinimo srityje: asortimento pagrindą sudaro gaivūs ir veiksmingi kūno šveitikliai, kremai bei depiliacinės priemonės. Produktų veiksmingumą ir grožio efektą odai garantuoja Geomar priemonėse naudojamos natūralios sudedamosios dalys ir kruopščiai suderinti aktyvūs ingredientai. Parodykite rūpestį ir meilę savo kūnui su ekologiškomis Geomar priemonėmis!


Vandini. Na ir galiausiai aptarsime švelnias bei kokybiškas Vandini priemones, atkeliavusias iš Vokietijos, kurios yra priskiriamos ekologiškos namų SPA kosmetikos kategorijai. Asortimente galite aptikti ne tik maloniu kvapu pasižyminčių kūno kremų bei losjonų, bet ir tokių įdomių priemonių kaip sausas kūno aliejus! Priklausomai nuo poreikio, skirtingos Vandini produktų linijos padės atsipalaiduoti, pažadins Jūsų charizmą arba sugrąžins į gamtos pojūčių apsuptį. Leiskite sau ir savo šeimai pasilepinti bei atsigauti su ekologiška Vandini kosmetika!

 


Jei domitės ekologiška kosmetika, galite drąsiai išbandyti šių prekės ženklų siūlomas priemones. Už Jūsų sąmoningus sprendimus Jums atsidėkos ne tik jūsų kūnas, bet ir gamta! Linkime sėkmės, darnos ir grožio kiekviename Jūsų žingsnyje.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e. parduotuvėje eurokos.lt.


Paskelbta: 2021-11-19