ALDO VANDINI „Pure“ – SPA pojūčiai namuose

ALDO VANDINI priemonės – ilgametę patirtį turinčių vokiečių kosmetikos gamintojų „Mann & Schröder“ kūrinys, kuris daugiau nei per dvidešimt gyvavimo metų savo kokybe ir išskirtiniais kvapais jau spėjo užsitarnauti moterų pagyras ir įvertinimą visame pasaulyje. ALDO VANDINI yra priskiriamas namų SPA kosmetikos kategorijai, kuri užtikrina aukščiausias kosmetikos gaminimo technologijas ir garantuoja pestebimą naudojimo rezultatą. Priklausomai nuo poreikio, skirtingos ALDO VANDINI kosmetikos ir kūno higienos produktų linijos padės atsipalaiduoti, pažadins Jūsų charizmą arba sugrąžins į gamtos pajūčių apsuptį. ALDO VANDINI – šilko švelnumo oda, gera savijauta ir energija visai dienai.

 

ALDO VANDINI „Pure“ priemonių linija – drėkinančios, tinkančios net ir jautriai odai. „Pure“ liniją gamintojai dedikavo gaivai, elegancijai ir rėpesčiui odos būkle. Sudėtyje esantys medvilnės ekstraktai ramina ir minkština odą, o magnolijų žiedai ją tonizuoja ir užtikrina išskirtinį ALDO VANDINI „Pure“ aromatą. Alantoinas, esantis „Pure“ linijos priemonių sudėtyje užtikrina net ir jautriausios odos priežiūrą, raminimą ir drėkinimą. Įdomus faktas: 2013 metų lapkritį atlikto nepriklausomo tyrimo duomenimis, ALDO VANDINI „Pure“ naudojimu visiškai patenkintos liko 96% procentai moterų. Šias priemones jos rekomenduotų ir savo draugei dėl malonaus rezultato: oda tampa atgaivinta, sudrėkinta ir apgaubta švelnaus aromato.

 


Drėkinamasis ALDO VANDINI „Pure“ kūno fluidas papildytas medvilnės ir baltųjų magnolijų ekstraktais. Greitai įsigeriantis lengvos tekstūros drėkinamasis kūno balzamas intensyviai drėkina ir atgaivina odą. Apgaubia kūną nuostabiu magnolijų kvapu. Ypatingai tinka jautriai kūno odai prižiūrėti. 

Drėkinamoji ALDO VANDINI „Pure“ dušo želė papildyta medvilnės ir baltųjų magnolijų ekstraktais. Švelni dušo želė veiksmingai valo ir atgaivina odą. Drėkina ir saugo ją nuo išsausėjimo. Suteikia šviežumo ir žvalumo jausmą. Apgaubia kūną viliojančiu magnolijų kvapu. 

Drėkinamasis ALDO VANDINI „Pure“ kūno losjonas papildytas medvilnės ir baltųjų magnolijų ekstraktais. Greitai įsigeriantis lengvos tekstūros drėkinamasis kūno balzamas intensyviai drėkina odą. Ypatingai tinka jautriai kūno odai prižiūrėti.