ALDO VANDINI „Amazing“ – nuostabūs potyriai

ALDO VANDINI priemonės – ilgametę patirtį turinčių vokiečių kosmetikos gamintojų „Mann & Schröder“ kūrinys, kuris daugiau nei per dvidešimt gyvavimo metų savo kokybe ir išskirtiniais kvapais jau spėjo užsitarnauti moterų pagyras ir įvertinimą visame pasaulyje. ALDO VANDINI yra priskiriamas namų SPA kosmetikos kategorijai, kuri užtikrina aukščiausias kosmetikos gaminimo technologijas ir garantuoja pestebimą naudojimo rezultatą. Priklausomai nuo poreikio, skirtingos ALDO VANDINI kosmetikos ir kūno higienos produktų linijos padės atsipalaiduoti, pažadins Jūsų charizmą arba sugrąžins į gamtos pajūčių apsuptį. ALDO VANDINI – šilko švelnumo oda, gera savijauta ir energija visai dienai.

 

Išgyvenkite įspūdingas akimirkas su  ALDO  VANDINI  „Amazing“ kūno priežiūros priemonėmis, kurios pakeis Jūsų požiūrį į kūno higieną ir privers mėgautis kiekviena akimirka, kuomet rūpinatės savo oda. ALDO VANDINI „Amazing“ priemonės yra skirtos itin sausai odai. Tai reiškia, kad priemonių sudėtis yra itin natūrali, ingredientai nedirgina net ir jautriausios odos, o aktyvios sudedamosios medžiagos odą gaivina, saugo nuo išsausėjimo, intensyviai drėkina. ALDO  VANDINI „Amazing“ – alyvuogių aliejaus ir vaisių ekstraktų derinys. Sausa oda yra linkusi itin gerai pasisavinti alyvuogių aliejų, tad jis prasiskverbia į giluminius odos sluoksnius, kur sukuria higroskopinį (drėgmės surišimo, palaikymo) efektą. Alyvuogių aliejus tinkamas ir  brandžios, jautrios odos priežiūrai. Granato vaisių ekstrakas pasižymi  labai plačiu poveikiu odai: laisvųjų radikalų surišimas, apsauga nuo ultravioletinių spindulių, odos drėgmės palaikymas. ALDO VANDINI „Amazing“ naudojimo rezultatas iškart: apsaugota nuo išsausėjimo oda ir paskatinti odos atsinaujinimo procesai.

 

 

Nepaisant savo švelnumo, ALDO VANDINI Amazing kreminės konsistencijos šveitiklis yra itin efektyvus. Oda tampa pastebimai minkštesnė.

Juodųjų alyvuogių aliejus ir granatų ekstraktai veikia kartu intensyviai drėkindami odą. ALDO VANDINI Amazing“ kūno pienelis atstato, regeneruoja odą. Oda tampa elastinga ir minkšta.

ALDO VANDINI Amazing“ dušo kremas atgaivina ir švelniai valo odą, suteikdamas jai gaivą, minkštumą bei elegantišką aromatą. Priemonė itin tinkama sausos odos priežiūrai.

ALDO VANDINI Amazing“ aliejus skirtas intensyviai odos priežiūrai, atstato reikiamą drėgmės lygį, pasižymi regeneruojančiu poveikiu. Ideliai tinka masažui. 

Unikali ALDO VANDINI Amazing“ kūno sviesto tekstūra, su juodųjų alyvuogių aliejumi ir granatų ekstraktais, susilieja su oda ir padeda jai atgauti jaunatvišką švelnumą. Tai ideali priemonė sausos odos priežiūrai.