7beautystories: ĮDEGIS – misija įmanoma!

Labas!

Vasara jau įpusėjo, o tu vis dar balta kaip sūris? Tuomet šis įrašas – kaip tik tau :)

Šį kartą apžvelgsiu kelių rūšių priemones: soliariumo kremą kojoms, dirbtinio įdegio putas, kremą nuo saulės veidui bei drėkinantį pienelį po deginimosi seansų. Are you ready? ;)

 

Taigi, pradėsiu nuo veido. Mano pačios veido oda kaipmat įdega, turiu daug strazdanų, tad esu visais įmanomais būdais linkusi veidą saugoti nuo saulės. Ir ne vien nuo “sudegimo”, apie saulės spindulių daromą žalą odai ir įtaką senėjimui jau, manau, net ir kalbėti nebereikia? Kremą nuo saulės Peau D’Or SPF50 testavome visa šeima tiek veidui, tiek kūnui. Šis drėkiklis intensyviai drėkina ir saugo odą nuo UVA/UVB spindulių neigiamo poveikio. Moterims šis kremas turėtų ypač patikti, kadangi suteikia labai gražų ir sveiką spindesį odai. Drėkiklis yra atsparus vandeniui, o tas ypač aktualu leidžiant laiką prie vandens telkinių – galėjau mažiau jaudintis, kad sūnus vandenyje nudegs :)

 

Kojos? Taip, tikrų tikriausias košmaras – jos įdega sunkiausiai. Šį kartą nusprendžiau kojas papildomai padeginti soliariume, naudojant specialų įdegio kremą Tahnee Black Legs. Šis kremas ypatingas tuo, kad turi kelių rūšių bronzantus: vieni suveikia iškart, o kiti yra atidėto veikimo (oda tamsėja palaipsniui). Įdegis pasimato greičiau, kadangi sudėtyje yra “dilgčiukų”. Turiu įspėt, jei oda jautri (kaip mano), po deginimosi soliariume oda bus mažiausiai kelias valandas paraudusi. Na, čia tam, kad nesugalvotum pasideginusi iškart bėgt į pasimatymą ;)

 

Soliariumas – ne tavo stichija? Ok, ne problema! Nesu ir aš didelė jų gerbėja su savo uždarų erdvių baime :))  Tad buvo smalsu išbandyti savaiminio įdegio putas. Išsirinkau Cocoa Brown (Dark shade). Gamintojas žada itin greitą efektą (vos per 1 valandą!) ir kad tolygus įdegis išsilaikys iki 7  dienų, how cool is that?! Savaiminio įdegio putas bandžiau pirmą kartą gyvenime, tad viskas buvo smalsu. Mano pastebėjimai: malonus, neerzinantis kvapas, greitai išdžiūsta ant odos, netepa nei drabužių, nei patalynės (!), įdegis gaunasi visiškai lygus, jokių plėmų. Ir tikrai nereikia bijoti tamsiausio atspalvio, ant odos jis virto gražiu karameliniu įdegiu :) Tiesa, būtina pasirūpinti specialia pirštine aplikacijai, aš naudojau He-Shi gamintojo. Ji plonytė, lengva ir patogu su ja skirstyti putas. Tačiau pasirodė, kad sugeria kiek per daug produkto. Bet čia galiu ir klysti, kadangi visiškai neturiu su kuo palyginti :)

 

Pasideginom ir užtenka? Žinoma, kad ne! Po saulės vonių oda reikia tinkamai pasirūpinti, tad jokiais būdais negalima pamiršti drėkinimo. Čia į pagalbą pasitelkiau Clinians Pre&After Sun pienelį. Jis atgaivina odą ir leidžia įdegiui išlikti ilgiau. Pienelis yra labai malonios, švelnios tekstūros, greitai susigeria, visiškai nepalieka lipnumo pojūčio. Ir jis tikrai turi kažką sudėtyje, kas labai gražiai paryškina karamelinį įdegį.

Labai ačiū Eurokos už skirtus gaminius testavimui. Atradau puikių perliukų, nors to mažiausiai tikėjausi. Jei reikėtų pasirinkti vieną favoritą iš visų įraše paminėtų prekių, tai būtų savaiminio įdegio putos arba pienelis po saulės vonių, šie du man paliko didžiausią įspūdį :)

O kokių gražaus įdegio paslapčių turi tu? ;)

Vasariški linkėjimai,

Lina iš 7beautystories

Priemones nemokamai išbandyti atsiuntė EUROKOS.

Šias ir daugelį kitų grožio priemonių rasite EUROKOS e.parduotuvėje www.eurokos.lt.