KELLER CERAMIC CURLER plaukų šepetys

Prekės kodas: 4004864062378
 • 12,90 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  KELLER CERAMIC CURLER
  plaukų šepetys
   
  Antistatiniai ir jonizuoti nailono šeriai (turmalinas) šalina elektrostatinį plaukų krūvį. Šukuojami šiuo šepečiu plaukai ne tik tausojami, bet ir nepažeidžiami, o plaukų paviršius sulyginamas, todėl plaukai dar labiau blizga ir šukuoti juos nepaprastai lengva. Šukuojant plaukus yra pašalinamos dulkės ir galvos nešvarumai. Keramikinis šepečio korpusas džiovinant greitai ir tolygiai paskirsto šilumą, suteikia plaukams daugiau apimties. Šepečio rankenėlėje integruotas burbuliukas plaukams atskirti. 33 mm skersmens keramikinis šepetys yra su gumine rankena, todėl jį patogu laikyti rankoje. Idealiai tinka džiovinant plaukus džiovintuvu.
   
   
  Apie KELLER
   
  KELLER įmonė pasižymi savo ilgamete patirtimi ir puoselėjamomis tradicijomis. Jos patirtį atspindi kokybiškos medžiagos, kruopšti priemonių gamyba ir išskirtinis šepečių dizainas. Šiuolaikinės gamybos ypatumai leidžia išpildyti net pačių reikliausių klientų norus.

Aktualu kasdienai