SCHOLL VELVET SMOOTH elektroninis pėdų šveitiklis

Prekės kodas: 5052197029444
 • 39,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  Puikiai atrodančios ir ypatingai glotnios pėdos be jokio vargo! Elektroninis pėdų šveitiklis nušveičia kietą odą per kelias minutes, pėdos atrodo nuostabiai - tikrai norėsite jomis pasipuikuoti. Prietaisą naudoti paprasta. Kieta oda šveičiama atsargiais sukamaisiais judesiais, kol pašalinamos negyvos ląstelės. Ergonominė minkšta rankena. Ypatingo dizaino keičiamos galvutės „Micralumina™“. Švelnūs ir veiksmingi sukamieji judesiai. Veikia su baterijomis. Paruoštas naudoti.
   
  Pakuotėje yra: 1 elektroninis pėdų šveitiklis, 1 vidutinio šiurkštumo ritininė galvutė, 4 AA tipo baterijos, 1 dangtelis.
   
  Naudojimas. Išsaugoti popierinę pakuotę. Jos vidinėje pusėje pateikti detalūs nurodymai.  Jeigu naudojate pirmąjį kartą:
  1. Prietaiso pagrindą atsukti prieš laikrodžio rodyklę ir nuimti.
  2. Išimti ir išmesti raudoną izoliuojamąjį skirtuką ir plastmasinį žiedą.
  3. Uždėti prietaiso pagrindą ir užsukti jį pagal laikrodžio rodyklę.  
  4. Vadovautis pakuotės viduje pateiktais įprasto naudojimo nurodymais.
   
  Įprastas naudojimas:
  1. Prieš naudojimą nuo galvutės nuimti apsauginį dangtelį.
  2. Įsitikinti, kad galvutė gerai įstatyta į prietaisą. Jeigu galvutė neįstatyta, prietaiso nenaudoti.
  3. Sidabro spalvos žiedą pasukti į kairę ir įjungti prietaisą. Švelniai braukti galvute per kietą odą palaipsniui šalinant negyvas ląsteles. Naudoti tik ant sausos odos. Nespausti prietaiso per stipriai, nes tada jis sustos.
  4. Išjungti prietaisą ir patikrinti, ar oda pakankamai minkšta. Jeigu ne, įjungti prietaisą ir tęsti, kol bus pasiektas norimas rezultatas. Įspėjimas! Vienoje vietoje nenaudoti ilgiau kaip 3-4 sekundes vienu kartu. Jeigu oda tapo skausminga ar jautri, sustoti.
  5. Kai pėdos vėl glotnios ir jaučiasi puikiai, galima lengvai atsikvėpti.
  6. Sidabro spalvos žiedą pasukti į dešinę ir išjungti prietaisą.
  7. Pėdas nušluostyti arba nuplauti ir pašalinti negyvos odos likučius.
  8. Rūpestingai nusausinti pėdas.
  9. Užtepti drėkinamojo kremo ir masažuojant jį įtrinti į pasakiškai glotnias ir minkštas pėdas.
   
  Apie „Scholl“
   
  William Mathias Scholl gimė 1882 Indianoje — buvo batsiuvio ir ūkininko vaikaitis. Jo profesionalumas apie kojų rūpinimąsi prasidėjo kai berniukas pasiskolino savo senelio įrankius, kad suremontuotų batus, norėdamas papildomai uždirbti. Vėliau jis įgijo medicininį išsilavinimą ir įkūrė kompaniją - Dr Scholl Inc. Daktaro William Scholl profesionalumas batų srityje, sujungtas su žiniomis apie mediciną, leido jam išvystyti daugelį novatoriškų sprendimų. Per jo gyvenimo trukmę, jis padėjo pristatyti daugiau kaip 1000 pėdų rūpinimosi priemonių žmonėms visame pasaulyje. Šiandien daktaro Scholl priemonių gamintojai tęsia mokslų grįstą kojų priežiūrą su tuo pačiu entuziazmu kaip ir jaunas William M. Scholl.