KISS DUAL TIPS makiažo kempinėlė

Prekės kodas: 731509661675
 • 4,99 €
 • 2,99 €
 • -40%
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS per kurjerių tarnybą perkant už 19,99 Eur ir daugiau.

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • Aprašymas

  KISS DUAL TIPS
  makiažo kempinėlė
   
  Išskirtinės formos kempinėlė nepriekaištingai paskirsto makiažo priemones net ir sunkiai pasiekiamose veido srityse. Ji padeda vizualiai paslėpti makiažo klaidas. Apvaliosios kempinėlės pusės išgaubtumas leidžia lengvai pasiekti veido išlinkimus, žandikaulio ir skruostikaulių formas, iškilius skruostukus. Smailiosiomis kempinėlės pusėmis užmaskuosite sunkiau prieinamas veido odos vietas: sritį aplink akis, odą šalia ausų.
   
  Naudojimas
  Kempinėlę prieš naudojimą lengvai sudrėkinkite, jei siekiate, kad makiažo efektas būtų natūraliai blizgus, o ne matinis. Vandeniu išskalauti kempinėlę reikia ir po kiekvieno naudojimo, o bent kartą į savaitę kempinėlę reikia perskalauti muiliname vandenyje, įsitikinti, kad ją suspaudus ištrykšta švarus vanduo be makiažo priemonių likučių.
   
   
  Apie KISS
   
  KISS yra viena didžiausių įmonių pasaulyje, kuri gamina ir platina profesionalias blakstienas ir nagų priežiūros priemones, kuriuos ypač lengva naudoti. Įmonė suteikia moterims galimybę pasipuošti tobulu manikiūru, kuris prilygsta grožio salone daromiems manikiūrams. KISS sulaukė didžiulio susidomėjimo visame pasaulyje. Šiandien KISS produktų asortimentas yra išplėstas ir papildytas nagų priežiūros priemonėmis, nagų papuošalais, nagų dailės, manikiūro bei pedikiūro reikmenimis ir priklijuojamomis blakstienomis.  

Aktualu kasdienai