EVELINE MAGIC BLENDER makiažo kempinėlė

Prekės kodas: 5901761991420
 • 6,49 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  EVELINE MAGIC BLENDER  
  makiažo kempinėlė  
   
  EVELINE MAGIC BLENDER – daugkartinio naudojimo kempinėlė, kuri  nepriekaištingai dengia ir išsklaido makiažo priemones. Kosmetikos aksesuaras užtikrina tolygų makiažą ir efektyvų kosmetikos priemonių naudojimą. Kempinėlė išlaiko makiažo priemones, o ne jas sugeria, todėl sunaudojamas mažesnis jų kiekis.
   
  Sudėtyje nėra
  Latekso.  
   
  Naudojimas
  Sudrėkinkite kempinėlę. Nenustebkite, sudrėkinta ji pakeičia dydį, išdžiūvusi vėl susitraukia. Makiažo kempinėlę naudokite kreminėms, skystoms arba kompaktinėms makiažo priemonėms paskirstyti.  Po naudojimo kempinėlę galima plauti iki 40 laipsnių temperatūroje. Sudėtyje nėra latekso.
   
   
  Apie EVELINE COSMETICS
   
  EVELINE COSMETICS, kuri įkurta 1983 metais, yra viena iš didžiausių kosmetikos gamintojų Lenkijoje. Šį įmonė siūlo labai platų kosmetikos, veido ir kūno priežiūros priemonių asortimentą. EVELINE COSMETICS priemonės yra novatoriškos, aukštos kokybės, geros kainos bei išskirtinio dizaino. Įmonės atstovai teigia, jog kurdami priemonės laikosi 3 taisyklių: naujoviškumo, kokybės ir profesionalumo, todėl kiekvienas klientas ras tai, ko ieško.

Aktualu kasdienai