KISS makiažo kempinėlė

Prekės kodas: 731509635171
 • 4,99 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  KISS
  makiažo kempinėlė skirta makiažo priemonėms tepti.
   
  Išskirtinės formos kempinėlė makiažo priemones dengia lengvai ir tolygiai. Apvaliosios kempinėlės pusės išgaubtumas leidžia lengvai pasiekti veido išlinkimus, žandikaulio ir skruostikaulių formas, iškilius skruostukus. Smailiąja makiažo pagrindo kempinėlės puse užmaskuosite sunkiau prieinamas veido odos vietas: plotą aplink akis, odą šalia ausų. Išgaubto lašo formos kempinėlę prieš naudojimą lengvai sudrėkinkite, jei siekiate, kad makiažo efektas būtų natūraliai blizgus, o ne matinis. Vandeniu išskalauti kempinėlę reikia ir po kiekvieno naudojimo, o bent kartą į savaitę kempinėlę reikia perskalauti muiliname vandenyje, įsitikinti, kad ją suspaudus ištrykšta švarus vanduo be makiažo pagrindo ar maskuojamosios priemonės likučių.
   
  Naudojimas
  Jeigu siekiate švytinčio, natūraliai žvilgaus makiažo efekto, kempinėlę sušlapinkite, tada nugręžkite vandens perteklių. Užpurkškite maskuojamosios priemonės sau ant rankos, tapšnojamuoju judesiu suvilgykite kempinėlės smailųjį galą. Švelniais tapšnojamaisiais judesiais padenkite odą aplink akis, užmaskuokite kitas problemines odos vietas. Užpurkškite makiažo pagrindo sau ant rankos, tapšnojamuoju judesiu suvilgykite apvalųjį makiažo kempinėlės galą. Stipriai nespauskite. Švelniais tapšnojamaisiais judesiais padenkite veido odą, o smailuoju kempinėlės galu padenkite odą aplink akis. Jei būsite susirišusi plaukus, kruopščiau, smailuoju kempinėlės galu padenkite odą prie ausų. Pamirkykite makiažo kempinėlės apvalųjį galą į birų makiažo pagrindą, papudruokite juo veidą. Išplaukite kempinėlę šiltu vandeniu.
   
   
  Apie KISS
   
  KISS yra viena didžiausių įmonių pasaulyje, kuri gamina ir platina profesionalias blakstienas ir nagų priežiūros priemones, kuriuos ypač lengva naudoti. Įmonė suteikia moterims galimybę pasipuošti tobulu manikiūru, kuris prilygsta grožio salone daromiems manikiūrams. KISS sulaukė didžiulio susidomėjimo visame pasaulyje. Šiandien KISS produktų asortimentas yra išplėstas ir papildytas nagų priežiūros priemonėmis, nagų papuošalais, nagų dailės, manikiūro bei pedikiūro reikmenimis ir priklijuojamomis blakstienomis.  

Aktualu kasdienai