KISS LONG STILETTO priklijuojami nagai (100 vnt.)

Prekės kodas: 731509660074
 • 9,79 €
 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS į Eurokos parduotuves! Platesnė informacija apie pristatymą čia

 • DOVANA - grožio priemonės mėginukas kiekvienam perkančiam.

 • NEMOKAMAS PRISTATYMAS su kurjeriu, perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia 

 • DOVANA - STAIGMENA. Perkant už 20 EUR ir daugiau, staigmena - CAFE MIMI rankų kremas, 50 ml tik 0,01 EUR. Staigmenų kiekis ribotas.

 • Pristatymas į OMNIVA paštomatą per 2-5 d.d. NEMOKAMAS PRISTATYMAS perkant už 19,99 Eur ir daugiau! Platesnė informacija apie pristatymą čia.

 • Aprašymas

  KISS LONG STILETTO
  priklijuojami nagai
   
  KISS LONG STILETTO priklijuojami nagai sukurs nuostabų manikiūrą, kuris išliks iki 7 dienų.
   
  Naudojimas
  Nagai turi būti švarūs ir sausi. Medine mentele atstumkite nagų odeles. Švelniąja poliravimo dildės puse lengvai nupoliruokite natūralius nagus, kad jie neblizgėtų. Rekomenduojama prieš klijavimą nagus nuvalyti valymo skysčiu. Pasirinkite tiksliausiai nago dydį atitinkantį dirbtinį nagą. Jeigu jis per didelis, kraštus apdorokite dilde. Ant blogos dirbtinio nago pusės užlašinkite lašą klijų ir tolygiai paskirstykite klijų buteliuko antgaliu. Klijų užlašinkite ir ant natūralaus nago. Dirbtinį nagą uždėkite ant natūralaus nago ir prispauskite. Palaikykite, kad dirbtinis nagas gerai prisiklijuotų prie natūralaus. Susidariusius oro burbuliukams ir/ arba nepriklijuotus kraštus užpildykite klijais. Prieš užsukant klijų buteliuką, nuvalykite jo antgalį. Nudildykite nagus iki norimo ilgio, suteikite jiems formą. Nagus nulakuokite pasirinktu laku.
   
  Dirbtinių nagų nuėmimas
  Dirbtiniams nagams nuimti naudokite dirbtinių nagų nuėmimo priemonę. Lakui valyti naudokite nagų lako valiklį be acetono. Dirbtinius nagus rekomenduojama nešioti ne ilgiau kaip 7 dienas.
   
   
  Apie KISS
   
  KISS yra viena didžiausių įmonių pasaulyje, kuri gamina ir platina profesionalias blakstienas ir nagų priežiūros priemones, kuriuos ypač lengva naudoti. Įmonė suteikia moterims galimybę pasipuošti tobulu manikiūru, kuris prilygsta grožio salone daromiems manikiūrams. KISS sulaukė didžiulio susidomėjimo visame pasaulyje. Šiandien KISS produktų asortimentas yra išplėstas ir papildytas nagų priežiūros priemonėmis, nagų papuošalais, nagų dailės, manikiūro bei pedikiūro reikmenimis ir priklijuojamomis blakstienomis.  

Aktualu kasdienai